Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb magasságkülönbséggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb magasságkülönbséggel jobban működik a szex?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha a lány kisebb testű, akkor szex közben lehet pörgetni, forgatni, felkapni, átrakni más pózokba.

Míg egy magas nő csak hanyatt fekszik mint egy fa és nem csinál semmit, talán még telefonozik is közben.



2023. máj. 24. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint magas nő, annyit mondanék, hogy a lóf@szt.
2023. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
...talán még telefonozik is közben! XD hát öcsém, unalmas vagy mint a beton.
2023. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma először röhögtem egy jót. Telefonozik közben. :)) Kész.
2023. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva mondanám. Exem 30 centivel volt alacsonyabb, voltak nehezsegeink. Mostani parom 10 centivel alacsonyabb es sokkal kenyelmesebbek a pozok vele. Persze kicsit stabilabb pozicio kell ha arrebb akarom eakni vagy forgatni, de ha ezt te nem tudod konnyen megcsinalni a baratnoddel akkor kezdj el edzeni mert baj van 😅
2023. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem.
2023. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
A nő nem egy tárgy H forgasd
2023. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy is jobban bejönnek valamiért a magasabb csajok. Az se baj, ha kb egymagasak vagyunk.
2023. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszer csaptam a szelet egy holland nőnek. 185+ vagyok, ő legalább 2 méter volt. Csak csókig jutottunk - lehajolt hozzám. A tekintélyes, ámde méretarányos mellének bimbói a vastag ajkaim magasságában voltak. Annyira, de annyira sajnálom, hogy nem volt folytatás! A mai napig a top3 kihagyott ziccer között tartom számon a méretéből adódóan, és őszintén szólva, egyszer kipróbálnám, milyen kicsinek lenni a testiségben. A nő egyébként nem volt dagadt vagy izmos sem, én 90 kiló vagyok, ő kb hasonló.
2023. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7: tudod az a baj, hogy csak neked jött le tárgyként a nő ennyi miatt. Minden normális embernek bevillant egy olyan pillanat amikor a férfi férfiként viselkedik az ágyban és dominál :)
2023. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!