Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan sráccal akinél tudod hogy házas, viszont tudna segíteni a hétköznapokban? Tőletek csak és kizárólag szexet akar, belemennétek vele?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 06:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Alap. A puncim már sokszor húzott ki a slamasztikából. Mindig is áldásként tekintettem rá. Bár a férfiak is így vannak ezzel. 😅
2023. máj. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Házas emberrel soha! Én se örülnék neki fordított esetben. Azért annyira tisztelje a feleségét, hogy nem csalja meg. Vagy ha igen éljen nyitott kapcsolatban vagy váljon el. Ez valahogy nálam alapelv, hogy nős férfival nem kezdünk ki!!!
2023. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Hát, sajnos nekem is elveim vannak ezt illetően, szóval kizárt.
2023. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Egy időben én is azt hittem, vannak elveim. Aztán a kamaszkori szerelmem megnősült. Volt egy gyenge pillanat, amikor úgy hozta a sors, hogy huzamosabb ideig kettesben voltunk, és hát nah…

Szerintem nagyon sok nőnél hasonlóképpen lenne, még akkor is, ha “vannak elveik”. Csak a megfelelő pasi kell hozzá.

És nem kell ehhez semmiféle “ellenszolgáltatás” a hétköznapokban

2023. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Kizárt. Foglalt pasival eleve nem csinálok semmit. Ellenszolgáltatásért pláne nem. Mikor hatalmas bajban voltam anyagilag és valaki 1millió fölötti összeget kínált akkof is visszautasítottam, pedig nem is volt hol laknom nagyon. Megoldottam tisztességesen.
2023. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
5 Ez az dolgozd ki a beled. Idiota.
2023. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%

4

Legalább Te őszinte vagy.

Itt mindenki baromi erkölcsös.

Közben a házasságok több mint fele válással végződik, amiknek a leggyakrabban a megcsalás az oka.

És a rengeteg házasságon kívüli kapcsolatokról, amik nagyobbik része ugyan ezen okbokból mennek szét, nem is esett szó...

2023. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
7, téged az mit zavar, hogy én nem kezdek olyannal, aki házasságban él?? Hm?
2023. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

8

Először is én a 4-esnek írtam.

Másodszor meg nem mondtam hogy veled kapcsolatban bármi is zavar.

Értelmezni tudsz e? Hm? :D


Arról a jelenségről beszéltem hogy elég hihetetlen hogy ilyen kérdések alatt, nagyon kis kivétellel , hogy hogy nem mindig azok írnak, akik sosem, semmilyen körülmények között nem kacsintottak ki egyszer sem.

2023. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Akkor írd neki privátban! Amíg itt a nyilvánosban kommentelsz, addig bárki hozzászólhat bármihez. Bocs.
2023. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!