Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként lehet nem normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként lehet nem normális, ribi leszek vagy az vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kellemetlen, és biztos megfogom kapni a magamét hogy ilyen olyan vagyok. Lehet igazuk lesz, nem tudom.


19 vagyok 1 éve élek szexuális életet. Viszont fuggője lettem úgy mond, imádom.


Barátommal együtt vagyunk 2,5 éve.

Sajnos neki nem tölt hamar újra, 3-4 naponta szoktuk csinálni, de én csinálnám mindennap.

Sajnos lehet ezért nagyon fantaziallok hogy 2 férfival csinálnám 1x re, éjszaka szoktam ilyet álmodni és benedvesedek.


Nem tudom hogyan fojtsam el ezt az egészet....


Nagyon zavaró és stresszes ez az egész.


Mit tegyek????

Légyszi normális válaszokat kérek.

A barátomat szeretem nem hagyom el mielőtt ilyen válaszok jönnének .



2023. máj. 25. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell elhagyni, ma már divat félrebaszni. Semmi tartás nincs a nőkben. Tisztelet az igen ritka kivételnek.
2023. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha egyszerre csinálod 2 férfival, akkor hamarabb újra fog tölteni a pasidnak?

Én nem látom az összefüggést. 🤔

2023. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Csináld öttel .
2023. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Az átlagosnál nagyobb lehet a libidót úgy néz ki. Használj vibrátort is szex közben, vagy hogyha a barátod gyomra beveszi, hogy vegyetek be egy srácot harmadiknak, akkor ez is egy megoldás lehet bizonyos ideig.
2023. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
1.5 évig mi volt? 2.5 éve vagytok együtt, 1 éve van szex. Ja.
2023. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

19 vagy, váltani nem akarsz, mit szeretnél, mit mondjunk?


Masztizz és beszélj a pasiddal, hogy gyakrabban kell tankolni.

2023. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Mivel gyerek vagy még, ezért itt egy normális válasz és ne figyelj a le vagy felpontozókra. Magas a libidód és a párodnak meg hihetetlenül alacsony, gondolom a kevés tesztoszteron miatt. Ebben a korban nem érdemes vesződni vele számodra. Csak az életminőséged rombolod ezzel, mert vagy nem kapod meg amire vágysz vagy megkapod csak más férfiaktól, de akkor a társadalmi nyomás és ítélet fog tönkre tenni. Élj inkább egyedül, amíg találsz valakit akitől megkapod azt a szex mennyiséget, amire vágysz és addig is éldd az életed. Ilyen fiatalon ez a ragaszkodás semmi jóra nem vezet. Nyilván egy anonim ember véleményére nem fogsz hallgatni, de majd meglátod, hogy az idő engem igazol. -Egy öreg róka voltam-
2023. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel ribi. Az anonim felméréseken a nők 50-55%-a a két pasival lenni szitut jelöli meg a titkos fantáziák első helyén (ettől még NEM fogja mindenki kipróbálni). Normális, egészséges libidód van. Persze hogy mindig azon jár az eszed ha nem kapod meg - márpedig ilyen fiatalon 3-4 naponta édeskevés. Aki állandóan éhezik az persze hogy állandóan arra gondol.
2023. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Fiatal vagy még, most kezdték szexuális életet élni, és nyilván szereted a párod. Ezek mellett semmi meglepő nincs abba hogy sokat szeretnél szexelni. Én is ilyen voltam ennyi idősen, és az exem is hasonlóan állt ehhez mint a tied. Végül tök más miatt mentünk szét, de azért ha ennyire nem passzol az igényetek úgy nehéz együtt maradni
2023. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribi de a baràtod egy nulla ennyi idősen napi 1-2 szex volt az alap.f
2023. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!