Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés vékony nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés vékony nőként tudni hogy,minden férfi akar?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 08:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Megszoktam.
2023. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem akar minden férfi

Nagyon sokan vannak, akik a husisabb nőket kedvelik

2023. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Én inkább "rumbatöközni" szeretek, mint xilofonozni - egy betegesen sovány nő bordáin és a dinnyét is jobban szeretem, mint a spárgát.
2023. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
#2 hát még aki a husisakat is kedveli, az se zavarna ki egy vékony nőt az ágyából🤣De az se mindegy, mit értünk vékony alatt, lehet valaki lapos, csont és bőr vékony, vagy lehet formás vékony is. Nem mindegy.
2023. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Kellemes érzés,mert úgyis én döntöm el azt,hogy kivel bújok ágyba.Mire is vágyik egy nő? Szerintem arra,hogy vágyjanak rá.
2023. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Engem csaltak már meg husisabb szeretővel. N
2023. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, sokszor a szerető sokkal gyengébb eresztés, mint a barátnő, igazàból csak a változatosság kell az ilyennek, mindegy, kivel.
2023. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Eléggé el vagy tévedve ha azt hiszed, mindenkinek bejössz, csak mert vékony vagy? Ne már😃

Elárulom, egy férfit nem legfőképp a testeddel tudsz elvarázsolni.

2023. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ideálom, de persze mindenkinek más jön be és akkor mi van? Személyiséggel lehet igazán megfogni egy férfit, az édes kevés, ha csak annyit tud valaki, felmutatni, hogy vékony.
2023. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Pff azért ez nagyon nem így van. Én is vékony vagyok, sportos is, szép is, mégis sok pasi nem akart velem kezdeni akivel én igen. Azért az nem úgy működik, hogy valaki 50 kg és akkor instant mindenki elérhető lesz.
2023. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!