Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 8 hónapja együtt vagyunk de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja együtt vagyunk de nem fekszik le velem, szerintetek kit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindketten 26 évesek vagyunk, én vagyok a lány. Többször pettingeltunk már, ő kielegit engem ujjal vagy szájjal, de azt nem engedi, hogy a nemi szervéhez érjek. Sokszor kerdezem, hogy mi a gondja, de mindig azt mondja, hogy semmi és nincsen baja. Teljesen tanácstalan vagyok, mondta hogy jobban odafigyel majd a dolgokra, de nem engedi, hogy hozzáérjek, eltolja a kezemet.

2023. máj. 26. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Feláll neki egyáltalán? Lehet merevedési zavara van és szégyelli.
2023. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen akkoriban volt, amikor nagyon sokat maszturbáltam és lánnyal már nem állt fel és szégyelltem. Több kapcsolatom ment tönkre emiatt, mielőtt leszoktam.


Lehet, hogy nála is ez van.

2023. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esetleg fitymaszűkülete, és szégyenli?Áll neki?
2023. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Huh valami brutál kemény komplexusok, szégyenérzet, kudarctól való félelem, szorongások dolgoznak a pasidban ha 26 évesen 8 hónap után sem dugott meg.

Ami ennyire akut eset ott már csak egy k.rva jó pszichológus segít.

Rossz hír, hogy ha eddig nem változott a fickód akkor ez után sem fog. Gondolom te sem vagy képzett szexuálpszichológus hogy megold a problémáját. Szóval vagy elzavarod egyhez, vagy eldöntöd hogy neked ennyi elég-e a szexualitásból (és akkor nem reklamálsz, mert te választottad nem mi).

2023. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én exemnek a pszichológus se segített, de egy nagy halom pénz legalább elment az ilyen találkozókra.


Lelki eredetű volt neki a merevedési zavar, mert masztizni tudott.

1,5 évig tartottam ki, voltam türelmes. 23 évesen hogy bírtam ki, azt nem tudom.

2023. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj: állítsd választás elé, vagy hajlandó beszélni a problémáról és akkor közösen megpróbáljátok megoldani, elfogadni a helyzetet

vagy szakíts

2023. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Feláll neki rövidebb időre, néha érzem, hogy egész merev, majd lekókad.


Amúgy petting közben nagyon durván szenvedélyes, nem értem ezt, lassan belebetegszem.

2023. máj. 26. 14:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz megbeszélned vele.
2023. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször, de hárít. A múltkor is mondta, hogy jobban odafigyel majd, nincs semmi baja stb.
2023. máj. 26. 14:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldás, hogy "majd jobban odafigyelek"...mire figyel? hogy ne lohadjon le?
2023. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!