Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy fétis? Esetleg van neve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy fétis? Esetleg van neve?

Figyelt kérdés

Szval férfi vagyok. A legjobb az izgat/izgatna ha nőket tudnék vetkőztetni és után fogdosni a meztelen testüket. Ez sokkal jobban izgat, mint hogy megd∆gjam őket, vagy bármi más. Természetesen az is izgat, de az hogy valakit szépen levetkőztessek és utána minden féle pozícióbam fogdossam simogassam sokkal jobban.

Felnőtt férfi vagyok.

Van ennek valami neve/oka... Más is érez ilyesmit?



2023. máj. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez ilyen formában nem fétis. (vagy ha az, hát akkor a f.sz punciba dugásán kívül minden más izgató dolog is fétis)

de amúgy mi itt a probléma? egy csomó szexpózban lehet közben fogdosni és simogatni a partnernőt.

2023. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szex közben fogdosom is a csajokat, ne aggódj 😀

Viszont jobban izgat az hogy még ruhában látom és elképzelem hogy milyen lehet a melle... Aztán mikor levetkőztetem és megfogom, akkor mennyei élmény hogy valóban látom és meg is fogom neki itt ott...

2023. máj. 26. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én attól, hogy az előjáték sokkal jobban felizgat, mint maga a dugás, soha nem éreztem magam perverznek. Felejtsd el az ilyen gondolatot. Azt fogdosod, akit kell. Jó neked, és még neki is jó? Akkor nincs baj.
2023. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezt érzem, nagyon izgat a határzóna, hogy mit enged meg, levetközik vagy sem, mennyire kezelhetem bábként, akit fogdoshatok
2023. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!