Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírkoztok meg a szubmissz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírkoztok meg a szubmisszivitással, de akár a dominanciával is?

Figyelt kérdés

Hogy élvezitek az alázást, a fájdalmat, a kiszolgáltatottságot? Hogy olyan dolgokra izgultok, amitől a "normális" emberek rosszul vannak?

Vagy a dominánsak, hogy van egy szerető párotok, akit szemrebbenés nélkül hurkásra,véraláfutásosra fenekeltek, megkínoztok, vagy épp a hajánál fogva szétszopattok? Hogy fájdalmat okoztok neki?

Pedig szeretitek egymást. Ez megfér egy kapcsolatban egyatalán? Vagy emiatt tartanak sokan inkább "játszótársat" a "nirmális" kapcsolatuk mellett?

SzubN



2023. máj. 26. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan felépített párkapcsolatba abszolút belefér, ha passzolnak az igények.


Én is szeretek kiszolgáltatott lenni, imádom ha a barátom lekurváz szex közben, meg amiket te is írtál.


Szex után pedig hosszan öleljük és simogatjuk egymást, hiszen szeretjük egymást.


Viszont ha nem egyeznek ezek az igények (volt ilyen kapcsolatom, a hajamat se akarta meghúzni), akkor nem érdemes erőltetni szerintem, annak úgyis megcsalás lesz a vége.

2023. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Független domként keresek szub lányt. Volt, hogy szerves része volt a kapcsolatnak, és volt, hogy háttérbe szorultak a vágyak, utóbbi nagyon nem jó. De tény, az ember nem tudja elfojtani a valódi énjét.
2023. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szub férfi vagyok, szeretném, ha a leendő párom domináns nő lenne. Nem tudom igazán kiélni, ez a lábfétishez is kapcsolódik, így marad a fantázia és a net.
2023. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

3

neked pszichológus kell, nem dom nő

2023. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Játszadozunk aztán kész, nekünk ez ugyanolyan mintha leülnél társasozni.
2023. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi bárátnöm elég sub volt,enyhe mazo is.

Szerette ha fenekelem,szex elött is kicsit de sima vagy análszexnél hátulról.Volt hogy nadrágszijjal csapkodtam vörösre a seggét,érdekes volt hogy a sokadik csapásnál azért biztos nagyon fájt neki,de annál lucskosabb lett.

Mindig szépen beszéltem vele,szerettem tiszteltem,a mindennapi dolgokban egy csúnya szóval se bántottam,de mikor szexre került a sor illetve szex elötti játékokra,annál mocskosabban beszéltem vele,sokszor kijött belölem valamiféle agresszió,és alázás az ö irányába,amit igazából élveztünk mimdketten,de azért nem szállt el soha annyira az agyam hogy kicsússzon a kontroll a kezem alól.

Mikor már mindketten kielégültünk teljes mértékben,ismét visszatért nálam is nála is a nyugodtság,és a harmónia,sokszor a sok durvaság után a szex végén már simogattam öleltem.

40/F

2023. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Én swics vagyok imádok sub is lenni meg dom ha sub vagyok imádom ahogy a partnerem megver kínoz és örömet okoz!

A másik oldalon meg az van bennem hogy tudom milyen a sub oldal és tudom hogy a subnak ez a vágya és én segítek neki megélni a vágyait megfelelő biztonsági intézkedések mellett pl biztonsági szó vagy ha szály foglalt akkor egy pici kb 10 cm es csövet szoktam kezébe adni ha leejti az a biztosági szó én azt folytogatáskor és orális kín... szoktam megkapni.

2023. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk áttolodik a "normál" életünkbe is. Nagyon magy odafigyelést igényel hogy érezzem a sub szerelmem éppen aktuális határait. De ez a legszebb benne. Nem lehet nem jelen lenni.
dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!