Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan csikló izgatót keresek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan csikló izgatót keresek ami szex közben is használható? Ami ott marad anélkül hogy oda tartanánk.

Figyelt kérdés

Párom imádja ha a csuklóját is izgatom szex közben, ettől 1-2 perc alatt elmegy, viszont egy csomó póz van ahol foglalt mind a két kezünk.

Tehát olyan izgatót keresnék ami ott is tud maradni. (Nem plusz embert keresek, mielőtt jönnek a jelentkezők...). Szóval olyanok érdekelnének amiről van is tapasztalatotok.

32f 26l



2023. máj. 27. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Okosóra rezgő módban? Az rezgetné a csuklóját.
2023. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Jó lesz mindkettőtöknek.😉

2023. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# nincs elég szabad kezünk így a rezgős okosóra nem megoldás.


2# Ez mennyire marad ott egy pózváltásnál? Illetve ettől még beférek én is? Kicsit vastag vagyok neki.

2023. máj. 27. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap vettem egy rúd vibrátort 68 éves feleségemnek. Na már az is siker, hogy miután beszéltem róla, pláne azt volt nehéz bevallanom hogy egy fórumon nekem csajok ajánlották, miután leírtam, hogy már nem elég kemény a cerka. Most azon agyalok, hogy "aktus" közben majd melyikünk fogja tartani. Gondoltam, ő keresse meg a legjobb helyet, utána tarthatom én is. Miért, a gumi óvszer, a síkosító is olyan plusz macerával járó dolgok, amikhez képest, az, hogy egy vibrátort valakinek fogni kell, az már szinte semmi. Talán boldogulunk vele. Ha nem, már akkor sem próbálunk ki mást ilyen idős korban.
2023. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Befér! Nekem is befért mellé a 5,5.

Ha nagyon "csúszik a talaj" 😉, pózváltásnál kicsúszhat, de ettől eltekintve nem sok kell a csúcsig. Nekünk nagyon bevált.

2023. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 próbáltátok? Milyen tapasztalatok vannak róla..? Én csak most olvastam, jónak tűnik.
2023. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Igen, próbáltuk, és bevált. Párom olyanokat él át, amit még soha.


41N-47F

2023. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 😊
2023. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vibrációs gyürü
2023. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!