Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ignorált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorált?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy csak megérteni szeretném a dolgot és hallani férfiak nézőpontját, hogy megértsem.


Múlt héten összeakadtam egy barátom barátjával egy rendezvényen, flörtöltünk, csókolóztunk és volt más is, de nem szexeltünk.


Tegnap pedig volt egy buli ahol ez a barátom és a társasága szintén ott volt és ez a bizonyos férfi is. Szinte teljesen ignorált, eleinte még ott volt a közelemben, de szinte alig szólt hozzám, a szemkontaktust is kerülte.


(Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy picit én is be voltam feszülve, én se teljesen tudtam, hogy hogyan kezeljem a helyzetet.)


Nem várok egyébként semmit tőle, csak nem értem, hogy miért ignorál. Azért, mert nem volt szex? Csak megérteni szeretném, hogy egy férfiben ilyenkor mi játszódik le.



2023. máj. 27. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meggondolta magát. Esetleg megijedt attól, hogy te komolyan szeretnéd a folytatást? Vagy volt ott valakije, aki féltékeny lehet rá, és mér egy bizalmas pillantás váltásért leharapná a fejét. Ezek a tippjeim. De ha komolyan rá akarnál hajtani, akkor rákérdeznél. Vagy egyébként nézd te is őt levegőnek, ha úgysem kell semmire.
2023. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több „helyes megoldás” is létezhet. Csak kettőt dobok fel:

1. Nem tudja, te ezt hogy élted meg, mit gondolsz az egészről, és akarod-e a folytatást vagy se. És akkor vannak kombók: te akarod, ő nem akarja – ez a baj. Ő akarja, de nem tudja, hogy te akarod-e, és mi van, ha nem – ez a baj.

2. Nem akarja, hogy a baráti társaság tudomást szerezzen a dologról. Még. Vagy sose. A miértekre itt is több válasz lehet.


48F

2023. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindenki látta szinte, tegnap valaki meg is jegyezte.
2023. máj. 27. 10:33
 4/9 A kérdező kommentje:

Én ezeket értem (és köszönöm az eddigi értelmes válaszokat) csak az összefüggést nem látom. Függetlenül attól, hogy akar-e folytatást vagy sem (többet nem akarok, a fizikai részébe benne lennék, de ezek után nem tudom lépjek-e), miért kell úgy tenni, mintha a másik ember nem is létezne, nem érintette volna meg, nem látta volna bizonyos részeit stb.


Nem kell felhozni meg semmi csak szimplán miért nem lehet semlegesen (de nem kerülni) viselkedni.

2023. máj. 27. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez pont a nők kedvenc módszere szokott lenni, hogy bqsszák vele a férfiak csőrét. :D
2023. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
A buli hevében sokszor csinál az ember hülyeséget, amit másnap már nem tud hova tenni.
2023. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 teljesen tisztában volt vele mit csinál.

Csak nekem ez elég gyerekes viselkedés. Mondom, nem vártam semmit, de legalább egy köszönést. Viszont elég feltűnően került, mintha kellemetlen lenne. Bár nem tudom mitől lenne az.

2023. máj. 28. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, azt írod,hogy a barátod barátja. Tehát neked van barátod? Akkor miért csókolóztál a barátod barátjával???
2023. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy férfi barátomnak (aki meleg) egy barátja.
2023. máj. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!