Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már olyan kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kellemetlen helyzetben hogy társaságban, vagy járművön, strandon stb merevedésed volt, és ennek nagyon is látható jele volt? Hogyan oldottad meg ezt a kínos helyzetet?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Voltam, de szerintem fiatalon szinte mindenki került ilyen helyzetbe. Néha belevaló nő vette észre, ott lett is belőle valami.
2023. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
úgy tettem, mint aki leguggol megkötni a cipőfűzőjét
2023. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én strandon elaludtam és közbe lett merevedésem. Még a makkom is kibújt . Egy srác ébresztett hogy rakjam el mert elég feltűnő. Nagyon ciki volt
2023. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
100%
Voltam. Idővel lelohadt.
2023. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Már nem lesz, és visszasírom. Ha még mindig úgy állna, az asszonyt úgy megdugnám...
2023. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Strandon is és buszon is
2023. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Paromnak rendszeresen van mindenhol ha megcsokolom 🤷‍♀️ nem csinálunk belőle problémát haza érünk és el rendezzük 😁
2023. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ilyen sokunknak van, csak nem soroltunk a kellemetlen és kínos helyzetek közé
2023. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!