Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál el lehet nyújtani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál el lehet nyújtani az orgazmust?

Figyelt kérdés
Ha masztizok (csikló), akkor ha érzem, hogy jön kb pár másodperc az orgszmus. El lehet ezt valahogy nyújtani, hogy tovább tartson?

2023. máj. 28. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze, vagy lassítasz vagy egy pár másodpercre abbahagyod, és így nyújtod folyamatosan
2023. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem jön be a lassítás, sem a leállás. Ha érzem, hogy jön az orgazmus, és leállok, vagy lassítok, akkor orgazmusom sem lesz

Gondolom mindenkinél más, de nem értem milyen hosszú élvezetre számítasz. Kétlem, hogy a pár másodpercből sokkal többet tudnál kicsikarni

2023. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, mint ahogy a 2-es mondja. Ha próbálom elnyújtani már nem lesz olyan élvezetes, vagy elmarad, vagy csak olyan sokára kerülök újra orgazmusközeli állapotba, hogy már csak kínlódás az egész. Inkább kis szünetekkel többször csinálom egymás után.
2023. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sikerült
2023. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem fél percig is kitart
2023. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Elnyújtani én sem tudom, több orgazmusra viszont képes vagyok, de csak hüvelyire.
2023. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem kell elnyújtanom, mert ha ujjazom magam akkor az egyik orgazmus jőn a másik után és ezt egy 10szer el tudom játszani.
2023. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

7- napersze. Szép álmokat.


A kérdésre vàlaszolva, amikor érzem hogy jön abbahagyom és csinálok szünetet, pl, simogatom a nagyajkakat amik nem olyan érzékenyek.

2023. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!