Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar ez a pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a pasi?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, de egy ideje van szexuális vonzalom, már sokszor mondta, h ezt meg azt csinál velem, de egy este tényleg megujjazott, pedig ellenkeztem nem akartam biztosan és ezt kihasználva rávett mikor már bennem volt és megkérdi hagyja abba? Nyilván, nem tudtam ellenállni. Belementem abba is, h dugjunk de azt mondta majd holnap s végül fel se jött a téma. Azóta sokkal kevesebbet ír vagy találkozunk, mire volt ez neki jó? Aztmondta ez nem változtat a barátságon, pedig sokkal másab, minek kellett ezt tegye miért kellett felizgasson, megújjazzon majd nem akart dugni s azóta távolságtartó?? Nem bírom megérteni légyszi segítsetek..
2023. máj. 29. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Be volt piálva

Engedd el

2023. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Talán nem azt kapta, nem úgy reagáltál ahogy szerette volna, ahogy tetszett volna neki! Talán!
2023. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem ivott
2023. máj. 29. 16:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2023. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos itt ez a fiúcska megijedt, mert nem számított arra, hogy sikerrel jár. Most meg aggódik, hogy lesz valami és te majd a nyakán maradsz.
2023. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért ijedt meg, mert nem azt a választ kapta, amit várt. Nekem ez furcsa, legalább akkor dugott volna meg, ha már belementél.
2023. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, én úgy megbasztalak volna hogy most nem bírnál írkálni.. 🤣
2023. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
De amúgy nem lehetett nagy ellenkezés a részedről. Nem lehet valakit csak úgy megujjazni aki nem akarja. Nem tudom elképzelni ezt úgy, hogy ne legyen belőle erőszak. Szóval akartad te azt..
2023. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal kapcsolatot akar úgy, hogy te kérd arra hogy rendszeresen szexelgessen veled.


Ez azért jó neki, mert akkor melletted szabadon csajozhat. Ha számon akarnád kérni, akkor simán mondhatná, hogy nincs köztetek párkapcsolat, nem ígért neked semmit, te akaszkodtál rá.

2023. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Megbúbolni csak berosált a lehetőség kapujában és e miatt nem állt volna neki a cerka s nem akart felsülni. Most meg azért pironkodik mert kihagyta a ziccert.
2023. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!