Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes a prostinak megmondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a prostinak megmondani a telefonba hogy szűz vagyok még? Vagy személyesen inkább?

Figyelt kérdés
Persze olyanhoz megyek aki vállal szüzeket
2023. máj. 29. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Minek?

Úgyis le fog esni neki.

2023. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem gondolnam hogy a legelso szexualis elmenyed prostival kene eltoltened. Meghatarozo tud lenni a tovabbiakban.
2023. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Lőtéri kutyát se érdekli,prostit meg mégkevésbé.
2023. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges. Sőt inkább ráfaragós, ti. ha a prosti megérzi a rutintalanságod, tugyimutyiságod akkor (a nagy semmiért) leránt még pár ezressel valami légbőlkapott címszóval.
2023. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es köszi a kommented. De majd én tudom hogy nekem mi a jó. :)
2023. máj. 29. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Hat ha ennyire semmire se tartod magad akkor hajra...
2023. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy magamat semmire se tartom,hanem arról hogy elegem lett a mai lányokból. 26 évesen teljesen belefáradtam abba hogy játszadozzon velem akárki is.
2023. máj. 29. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

2


Maximum a tiniknél. Egy felnőtt pontosan tudja, hogy mit akar, és hogy mit csinál. Felnőtt korban már nem határozza meg a(z) (szexuális) életed.

24 évesen veszítettem el (igaz, nő vagyok), tudom, miről beszélek.

2023. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

8. As igen biztos marha jo lehet olyan not dugni aki kozbe nezi az idot, meg napi szinten atmennek rajta 5en, es semmi mas nem szamit csak a penz. Hogy lerakd az asztalra es ennyi. Vagy szembe talalkozni netan az izzadt kielt vorosodo feju pasival aki elotted vegzett egy uritest a csajon. Szerintem ferfikent nincs meg egy olyan megalazo dolog mint szexert fizetni. De teljesen mindegy hogy felnott, akkor is ront az onbecsulesen ha elsore ringyo veszi el a szuzesseget, minthogy kicsit osszeszedne magat es olyan novel dugna aki vonzodik is hozza.

Jatszadoznak veled a nok? Olyannal lehet jatszani aki hagyja magat. Kérdező

2023. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Összeszedni magam? Szerinted eddig nem küzdöttem?.. látszik te nem tudod hogy milyen az a lelkileg kimerült ember.. de mindegy is nem vitatkozok veled.
2023. máj. 29. 19:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!