Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hogy lehet élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy lehet élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok ellazulva, hiába kívánom a barátomat, egyszerűen nem érzek semmit szex közben, nem, hogy orgazmusom nincs. Persze, érzem, hogy bennem vsn és mozog, de semmi jó nincsen benne. Csiklóval semmi gond, 10 perc alatt elélvezrk. Viszont s behatolásos szexet nem élvezem. Ezrn lehet valahogy javítani?

2023. máj. 30. 09:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Vannak nők akiknek ez közömbös és csak csikló útján tudják elélvezni.
2023. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen a puncid anatómiája, a nők 30%-a nem élvez el a behatolástól a felmérések szerint.
2023. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
3%
"Jaj úgy élvezem én a szexet, mert az annyira szép és jó".
2023. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez elég gyakori, sok nő nem tud elélvezni önmagában a szextől.

Próbáljátok izgatni a csiklódat a szex közben.

2023. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem passzol a méretetek esetleg. Ha nem is erzed igazán. Több nyLas ujjazas segedeszközök péniszköpeny, sok mindennel lehet javítani, élvezetessé tenni mindkettőtök számára. Fontos a nyitottság és a tabuk nélküli kommunikáció.
2023. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Akkor símogasd magad. Vagy vegyél egy vibrátort és ingereld magad úgy. Nem elviselni kell a sexet hanem élvezni. Próbáld ki neked mi válik be.
2023. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy nagyon laza a hüvely izomzatod, ezért nem szorítod eléggé a péniszt-->nem érzel semmit.

Szerintem masztizással ki tudod tapasztalni, hogy melyik helyen stimulálható a hüvelyed.

2023. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%
mekkora?
2023. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
dobj be egy felest, ha az ellazulás kevés:) Amúgy vibrátor ahogy előttem írják és azzal kitapasztalod!
2023. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Probáljatok olyan pozokat ahol a csiklodat is ingerli.
2023. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!