Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elindul az első mars...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elindul az első mars expedíció És 2 és fél évig be lesznek zárva az űrhajósok akor valószínű lesz zéró gravitacioban szex? Fizikailag lehetséges?

Figyelt kérdés

Állítólag 4 fős lesz az első legenyseg 2 férfi 2 nő

És 2 és fél évig össze lesznek zárva akkor valószínűleg szexelni is kell majd nekik ennyit nem lehet kibirni főleg úgy hogy nagyon kis helyre lesznek bezarva zéró gravitacioban működik a szex?



2023. máj. 30. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyekre, nem recskázó hülyegyerekeket küldenek, akik ha egy oráig nem verik ki, akkor már az öngyilkoságon gondolkodnak.
2023. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Minden embernek szüksége van szexre.es maszturbaciora

A nők és a férfiak is hajlamosabbak depresziora nélküle. Évekig nem lehet kibirni .de a szexel nincs is gond.



Én direkt párokat vinnék fel adnék nekik fogamzásgátlót és kész.nyilvan terhes nem lehet senki az űrben nemtudjuk az mit okozna egy magzat esetén meg szülni kisebb gravitavioban a Marson szerintem halálos ítélet lenne a babának és az anyának is megfelelő felszerelés nélkül.


Szerintem nemtudunk szaporodni más bolygokon vagy az űrben.

Legfeljebb ha pont olyan bolygót találnánk mint ez.

2023. szept. 4. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyekre, nem recskázó hülyegyerekeket küldenek, akik ha egy oráig nem verik ki, akkor már az öngyilkoságon gondolkodnak.
2023. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hiába írod le 2 szer.szexre szükség van az egészséges élethez.


Mentálisan és testileg is egészségtelen nem.szexelni hosszútávon.

2023. szept. 4. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!