Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik korosztálynak van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik korosztálynak van a legjobb puncija?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
85%
A puncik változatosak. Volt olyan 19 éves egyetemista csajom akibe bőven elfért a nagy méret, és voltam olyan 34 éves nővel akibe alig tudtam belerakni. Nyilván a tapasztaltság, habitus is változik. De ha önmagukhoz viszonyítod, akkor persze a lányok 18-25 éves kor között vannak a csúcson testileg. Akkor a legfeszesebb a bőrük, legpeckesebb a cicijük, legszűkebb a puncijuk, sőt sokan már 25 évesen bőven nem olyanok mint 18 évesen. De ez mind genetika.
2023. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
32%

Csak hogy ne sikkadjon már el ez a dolog, mert minden ilyen netes szájkarate a balladai homályban ér véget.


Természetesen nem érkezett semmilyen megkeresés semmilyen hatóságtól. Gondoltam, hátha elakadt valahol a folyamat, és felhívtam a német és a magyar rendőrséget is, hogy van-e ellenem feljelentés, illetve hogy lehet-e valakit feljelenteni egy 14 életévét betöltött személlyel való, konszenzuális szexuális együttlét miatt. A válasz: NEM.


Az illető kommenttárs (dragonheart718) a lökött lizivel együtt tévedtek és fenyegetőztek, amit az előbbi priviben is folytatott a maga kissé szórakoztató módján. Én ugyan nem aljasodom le a szintjükre, hogy akár a kommentjeiket, akár őket jelentgessem, de ha valaki neadjisten informálódni jön ide, legyen tisztában a tényekkel: egy 14 éves nővel beleegyezésesen szexelni teljesen legális, ellenben súlyos testi sértéssel, önbíráskodással fenyegetőzni sem az, azt végrehajtani pedig súlyos bűncselekmény. Pont.

2023. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
24%

#62 Azért be voltál tojva rendesen, ha képes voltál felhívni a rendőrséget.😃

Ennél aljasabb meg már úgy sem lehetsz, ha 14 éves kislányokra gerjedsz.

2023. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
50%

Úgy tűnik, nagyon bosszant téged, hogy senki nem foglalkozik veled. És akármennyire is bizonygatod itt, egy 14 éves lánygyermek még egyáltalán nem nő!

Vagy ha innen nézzük, akkor szerinted egy 14 éves fiúgyermek férfi???

2023. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
11%
A lányok hamarabb érnek,a lányok szebbek mint a fiúk
2023. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
#65 Na ne mondd már, a fiúknak is van spermájuk 14 évesen, akkor a meleg tanársegéd és a tanítványa közti viszony is legyen rendben. Annak a pasinak az a srác volt szép.
2023. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
A lányok szebbek
2023. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
És ha szebbek, akkor mi van?
2023. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
9%
Ha a punciból már havonta ömlik a vér és a golyók már termelnek spermát, onnantól kezdve mehet a menet.
2023. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy 10 éves fiú és egy 45 éves fiú kapcsolata is rendben van? Még egy 9 éves lány 40 éves pasival is? Csak kibújik a szög a zsákból.
2023. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!