Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon kívánom? De alig ismerjük egymást sajnos. Mindenképpen szeretkezni akarok vele, ilyent még nem éreztem. Egész nap csak rá gondolok.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok már 2 éve nagyon kívánok egy pasit azóta minden percben csak rá gondolok majdnem csak, pedig van barátom, de azt a másik fiatalabb palit jobban kívánom szexuálisan. Állandóan vele álmodok nagyon régóta. A barátomat szeretem szerelmileg ,de az a másik fiatalabb pali korához képest olyan érettnek néz ki, kinéz 19 évesnek 15 éves létére. Tudom fiatal, de nem bírom ki, hogy ne szeretkezzek vele, hogy érjem el ,hogy legyen köztünk valami? Nekem elég egy óra vele, és már boldog lennék. Tudom nem szép dolog, de egyre jobban kívánom, mást nem érdekes, más palira nem tudok úgy nézni mint rá amióta csak megláttam kell, nem értem én se. Tudom fura ez ,de muszály megszereznem. Hogyan csináljam? Facebookon is ismerősöm, de nem igazán beszélünk. Hogyan férkőzzek közel hozzá?

Még a telómon is van róla kép, de csak egy nehogy észre vegye a pasim.



2023. jún. 1. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted összedölne a világ ha kezdeményeznél?
2023. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha megkérdezed lenne-e egy "olyanra" nem hiszem, hogy nemet mondana. 15 éves fiú megdughat egy 18 éves csajszit. Biztos jól megtöcsköl.
2023. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
2 év álmodozás után azért már igazán rászánhattad volna magad a kezdeményezésre!
2023. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátoddal, majd írj rá. Így korrekt.
2023. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
2 éve? Akkor 13 volt. Hát nem tudom. El nem tudom képzelni ezt egy ennyi idős srácról.
2023. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös: 13 évesen is már 16 nak nézett ki(:
2023. jún. 1. 11:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ne légy nyuszi. Menj oda hozzá és kérdezd meg.
2023. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 4 írja.

Szakíts majd írj rá/kezdeményezz.

Mostani barátod életét ne tedd tönkre azért mert te felizgultál. Már 2 éve nem szereted. Szakíts, tiszteld meg ennyivel.

2023. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ajánlkoztál fel neki amikor ez kezdödött nálad?
2023. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kamu
2023. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!