Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért azt szeretik általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt szeretik általában a lányok/nők, ha egy pasi kifejezetten tapasztalt szexuális téren és miért tartják bénának a tapasztalatlanabb srácokat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlanok alatt nem a szüzeket értem, hanem szimplán azokat akik nem szexeltek még nagyon sok nővel és/vagy nem volt hosszú kapcsolatuk.

2023. jún. 1. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert azok értenek jobban a nőkhöz
2023. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert nyilván ha szexelni akarok akkor nem saskabarét várok hanem azt hogy jól megtöcsköljenek. És nem délutáni misére.
2023. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Mert szeretem ha a pasi irányít közben, határozott, tudja mit csinál.

De nem tartom bénának a tapasztalatlanabbakat, csak szerintem tény, hogy tapasztalt pasival jobb/élvezetesebb a szex

2023. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

kérdező, azért ne izguld túl a témát. a férfitapasztalatnak részben azért is van ekkora szerepe, mert átlag férfiként jó eséllyel úgy szocializált a környezeted, hogy nem állsz valami fényesen kommunikáció, odafigyelés, érzékenység, valamint érzelemkifejezés terén, és így nem túl meredek a fejlődési görbe.

ha egyéb emberi készségek terén jól állsz, akkor kevés tapasztalattal is sokkal könnyebben ráhangolódsz a partnered igényeire valamint gyorsan fejlődsz.

2023. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy tapasztalt pasi jobban tisztában van a technikákkal. Tudja hova nyúljon, mit tegyen, hogyan stimuláljon. És egy nőnek ez fontos, mivel nekünk az orgazmus elérése sokkal nehezebb.
2023. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Neked ez nem egyértelmű?
2023. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a személyiség sokkal fontosabb, mint a tapaszatalt. Volt kevésbé tapasztalt partnerem, több is. Nem voltak szüzek, de előttem csak egy-egy, nem túl tartós kapcsolatuk volt, épp csak elveszítették a szüzességüket benne, mégis a legjobb szeretők ők voltak. Ilyen a mostani párom is.
2023. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na de elvileg minden nőnek más az igénye és azt kielégíteni nem tapasztalat kérdése… Fontosabbnak gondolom a személyiséget, de az sem tapasztalat kérdése.


Ha valaki egy önző tulok, az attól önmagában nem fog megváltozni, hogy sok nővel volt már… Ha pedig valaki odaadó és kommunikativ, figyelmes, az valszeg tapasztalatlan létére is ilyen.


Vagy van egy univerzális recept a nők kielégítésére? Mert ilyen szempontból akkor az a legjobb ha valaki el megy pár évig férfi prostinak.

2023. jún. 1. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Univerzális recept: figyelj a nőre. Figyelj arra, amit mond, ahogy mozog, ahova néz, ahogy mozog. Egy tapasztalt nő képes beszélni a vágyairól és ha egyezik a te vágyaiddal, akkor nagyon jók lehettek együtt.
2023. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9.


De ez mióta tapasztalat függvénye?


A figyelmesség az egy tulajdonság…


Nekem az a véleményem, hogy a nagyon tapasztalt pasik azok pont hogy nem figyelmesek, hanem inkább magabiztosak.


Persze ezt alátámasztani nem tudom, de véleményem lehet…

2023. jún. 1. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!