Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Cikinek tartjátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Cikinek tartjátok ha egy nő bénán orálozik?

Figyelt kérdés
Nem rég volt rá alkalmam, de nem szoktam sokat csinálni (nem igazán volt olyan partner eddig akivel szìvesen tettem volna pedig szeretném). Na viszont pár napja volt rá alkalmam de nagyon bénának éreztem magam. Cikinek tartjátok ha a nő ügyetlen?
2023. jún. 1. 15:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2023. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Azt tartanám bénának, ha hazudna ezzel kapcsolatosan, ha elmondaná, hogy nem is tudja hogy fogjon hozzá, azt nem cikinek, de cukinak gondolnám. Sokan azt hiszik, orálozni egy pasinak egyszerű, pedig a mi "sebességváltónk" is érzékeny mindenre "is".
2023. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
15%
Egyértelműen. Vagy legalább akkor legyen szép fazon puncija kis háromszöggel.
2023. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Majd megtanulja. Elmondom mit hogyan szeretek. Ha szereti gyorsan ráérez.

2023. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én egy tapasztalt nő vagyok, és azt tudom mondani, hogy minden pasinak másképp jó. Ha meg egy pasi nem mondja el, hogy neki hogy jó, akkor magára vessen.
2023. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Ha nem akar benne fejlődni, akkor igen.
2023. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 nem írtam, hogy nem akarok
2023. jún. 1. 15:58
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Egyetemen már igen. Persze ha elkötelezett a tanulás mellett, akkor jelentkezhet pótvizsgára.
2023. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert simán tanulható és amúgy is az számít, hogy úgy csináld ahogy a partnerednek jó. Ha lesz állandó akkor pedig ez kialakítható.
2023. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz egyáltalán, majd megtanulod, megtanítja a partnered. Néha komolyan mondom rosszabb volt, mikor az egyik új csajom jobban szopott mint a legjobb prosti. Ok, hogy jó volt, de azon gondolkoztam, hogy hány f.szt kellett leszopnia ezért a tudományért. (kb 100-at egyébként, nem is tartott sokáig a dolog, a szopótudomán ya ellenére.)
2023. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!