Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok nedvesedni, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nedvesedni, miért lehet ez? Nagyon kívánom a barátomat,de nem nedvesedek be. Csak hason szoktam maszturbálni és csak úgy tudok elélvezni is.

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Fejben nem vagy ott. Másra koncentrálsz, vagy épp arra koncentrálsz hogy jaj sikerüljön és emiatt nem megy.
2023. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Használj síkosítót. Ott van a polcon az óvszer mellett.
2023. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Használunk síkosítót
2023. jún. 1. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy nem egy ilyen rakás szerencsétlenséggel vagyok együtt!
2023. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szedd össze magad, mert nem tudom fogsz így spricelve élvezni.


:)))

2023. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonfekve próbáljátok.. előtte masztizz.. hogy medves legyél.. meg el kellene kezdened mashogy is csinálni, ne csak így tudj elmenni..
2023. jún. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából neked kéne tudni a legjobban mi az ami be indít. Nekem a partnerem például ha neki áll szopni szó szerint folyik a puncija, úgy fel izgul tőle. De volt olyan partnerem is aki egyszerűen imádta ha a melleivel játszok, totál át ázott tőle. Ezek csak példák. Neked kell erre rá jönni. Ha pedig így sem megy akkor a partner csinál rosszul valamit, segíts neki. Végső esetben ha ez sem működik akkor nem a megfelelő partnerrel vagy sajnos együtt.
febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!