Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, csak azt szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csak azt szeretitek, ha kinyalnak, vagy azt is tetszene, ha kinyalathatnátok magatokat a pasitokkal?

Figyelt kérdés

A különbség az hogy utóbbi esetben te parancsolsz, előbbiben meg csak kényeztetve vagy.

Neked ez még belefér, vagy az már túl nagy kérés, ha a párod azt szereti ha kinyalatod magad?



#nyalás #Hogy szereted
2023. jún. 2. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Volt ilyen pasim, nekem több volt a szexigényem, mint neki, de mondta, hogy bármikor kinyal amikor szeretném. Volt hogy pl filmnézés közben az arcára ültem, vagy csak felültem az asztalra elé. Eleinte furcsa volt, de jólesett így. Persze igényeltem a másik oldalt is, hogy néha ő csábítson el.
2023. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Sztem ez így 1-es, ahogy írtad teljesen rendben van :-).

Hasonló helyzetek voltak velem is. De pl volt hogy hazaértem, kinyitotta az ajtót egy szál selyem valamiben és már nyomtam is a falhoz a nyakánál fogva-szorítva. Aztán letérdeltem és finoman elnyaltam ott és akkor :-) az előszoba közepén.

Jók is az ilyen játékok :-)

2023. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Mind a kettő jó. Ha én ráülök a szájára, abban az a jó, hogy egy kicsit én irányítom. Tudom mikor hol pontosan jó nekem. Nem mellesleg ez a szituáció még senkit sem zavart, sőt.

De van olyan az a jó, ha a férfi kap el, és csak csinálja ahogy szeretné.

2023. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom elviselni a nyalást. Válasszunk másik közös hobbit
2023. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ez oda vissza működne, én is megadom a dolgokat amiket ő akar.
2023. jún. 2. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát 4-es, rengeteg élménnyel leszel szegényebb :-).

De az a fontos, hogy neked mi a jó, aszerint kell élned.

2023. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik, ha magától csinálja. Eleve mi nem szoktunk parancsolni egymásnak, nem játszunk ilyeneket. Másrészt én azt szeretem, ha örömet akar okozni, neki jut eszébe, és szívesen csinálja. Sajnos és olyan pasiról, aki renszeresen nyal magától csak mesékben hallottam. Szóval kell néha szólni, mert nekem még ez nagyon fontos, de magától jobb lenne.
2023. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Én már 20 éves koromtól magamtól nyaltam bármikor bármelyik lányt akikkel eddig voltam és nem csak 10 percig.

Ja bocs ma már 50 vagyok :-)

2023. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Hangulatfüggő, hogy éppen melyikre vágyok, de a párom mindkét esetben odaadó, amit viszonzok is neki. Van, amikor én dominálok, van, amikor ebben is a párom dominál, és van, amikor csak úgy csináljuk, nincs ilyen extra hozzá.
2023. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Feleségem imádja, hogy az arcomra ül és ő irányít. Néha kikötöz és úgy, de általában nem is kell. A legizgalmasabb, amikor jól elélvez és utána meg ott hagy engem álló farokkal, kielegítetlenül.
2023. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!