Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig hűséges nőt fogok ki barátnőnek, pedig én egy igazi r*bancot akarok?

Figyelt kérdés
Szexeltem már más feleségével, barátnőjével, pedig ők monogám kapcsolatban vannak. Az ribik miért nem keresnek erre nyitott pasit, miért jobb nekik a megcsalás, mint az, ha meg van nekik engedve?
2023. jún. 2. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kell nekik olyan férfi is, akivel érzelmeket élhetnek át. Kevés olyan lány van, aki az érzelemmentes dugásra vágyik csak és kizárólag.
2023. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én párkapcsolatban lennék érzelmekkel egy nagy étvágyú nővel
2023. jún. 2. 12:33
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki te szerencsétlen
2023. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mások az igényei. Azért mert te nem vagy alkalmas egy nőt kielégíteni, nem én vagyok szerencsétlen, hanem te.
2023. jún. 2. 12:35
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A hűségnek mi köze a nagy lobidonak?
2023. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak cuckold kapcsolatok, poliamor kapcsolatok stb. Biztosan találsz erre nőt
2023. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba vagy. Nem.tudsz te senkit kielégíteni. Ha egy kis eszed lenne megbecsülnéd, hogy veled van és hűséges hozzád. Vadítsd meg egy kicsit. Ha annyira nagy kani vagy akkor ezt már megtetted volna, elérted volna nála, hogy szajha legyen veled, de csak veled. Felfogod amiről írok?
2023. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ri..bancot szeretnék,de nem találok
2023. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Lúzer vagy.
2023. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy hűségesek voltak hozzád? Mindenki azt hiszi a sajátjáról, hogy hűséges aztán lám...te is dugtál kapcsolatban lévő nőket. Lehet, hogy a tiédet is dugta valaki csak épp nem fog vele dicsekedni a nő, főleg nem a párjának. Vagy szerinted akivel te dugtál azok otthon elmondták?

Számomra érdekesek ezek a meggyőződések minden második pasitól a párja felé. Közben meg egy csomó férfi/nő dug félre.

2023. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!