Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mit szóltok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mit szóltok ilyen félig szűz pasira?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok és egyetlen egyszer szexeltem, azt is prostival. Csakhogy ne legyek szűz, és ettől ugyanolyan béna maradtam a csajozásban. Smárolni sem smároltam életembe mivel prostival olyat nem szokás. Randin sem volt.


Aranyos vagyok, ciki, vagy stb? Fejtsd ki.


Na meg a hozzám hasonló pasikra is érvényes a kérdés, és nem keresek párt félek a lányoktól 😅



2023. jún. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem merek írni semmit.
2023. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nincs a homlokodr aírva, kit érdekel? Fülletesz.
2023. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagy szűz. Csak lúzer.

21L

2023. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Külsődtől függ minden.
2023. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha kellő magabiztossággal csinálod a becserkészést akkor nem fogja megtudni a csaj. Nekem pont pár napja sikerült, pedig elég visszahúzódó srác vagyok, azt hittem örökre az maradok. És tessék.

Szóval elég egyetlen egy csaj és késöbb máshogy állsz hozzá. Mostmár én is sokkal magabiztosabban mernék csajozni, ha a mostanival nem köteleztem volna el magam párkapcsolatba.

Elégíts ki egy csajt, aki nem prosti és minden jó lesz.

Csókolózásban én is béna voltam először. Lényeg hogy szívd, ne fújd:DD

2023. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én sosem néznék le egy férfit azért, mert ügyetlen a csajozásban. Nem hiszem, hogy ha férfi lennék, akkor nekem olyan simán menne a mai világban. Viszont szerintem ha mégis próbálkoznál valakinél, ezt ne mondd el neki.
2023. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a szüleiddel élsz, taláhatsz olyan nőt, aki összejön veled?
2023. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb a # utàn ìrt szavak aggasztanak 😄
2023. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem csak a prosti zavarna, az, hogy tapasztalatlan az nem. De azt meg nem muszáj elmondanod.
2023. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!