Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,nektek jobb érzés ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,nektek jobb érzés ha cumizás végén egy szép arcú csajszi arcára élveztek mint egy kevésbé szép arcú lányra?

Figyelt kérdés

Mások szerint is nagyon szép az arcom és ezt én is hasonlóan gondolom:)Persze nem szeretek nagyképűnek tűnni emiatt:S:)

Azért a kérdés mert gyakran szeretem pl cumizás végén ha az arcomra élveznek,ilyen volt már 2 fiúval is,az is nagyon bejött és már emiatt se tartom magamat finnyás,kényes csajnak,legfeljebb a hajamra vagyok kicsit "allergiás" és tudom hogy kissé extra de bejönne egy hasonló szitu 2-nél több pasival is,persze tudom ilyesmire nehezen találnék 2-nél több pasit de szerintetek ha megfelelő helyen ismerkedek és keresgélek akkor összejöhet az ilyesmi?


2023. jún. 5. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván a szexuális életben az adott egyén ( férfi) számára a vizuális ingerek is fontosak.

Szerinted miért a "jó nőkre" akar mindenki ráhajtani?

Kb ez olyan, mintha tőled azt kérdezte volna valaki, hogy neked tetsző férft szopnál le inkább, vagy egy rémromdát.

Szóval az esztétikai rész mindig ott van.

Én pl nekem nem tetsző nővel semmit sem akarnék, de ha látok egy nekem nagyon tetsző nőt, lehet, hogy totál ismételten, akkor is eszembe jut, hogy mit csinálnék vele...

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy milyen vagy úgy összességében, arc, haj, test, cicik, popsi, bőr, szem stb.

2023. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen,jobb. Az még jobb ha a szádba megy.
2023. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
lássuk, mennyire vagy szép arcú lány!
2023. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Ha ilyen vágyad van, beajánllak a medencés bulinkra, most két lány is kiesett, jelenleg 8F+5L a létszám. Ha nem vagy nyafka és szereted a faxt sokszor sokáig, akár többet is egyszerre, dobj egy üzit... 😉

24L

2023. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szép arcra élvezni jobb érzés, nagyobb élvezet.
2023. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!