Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáton keresztül hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáton keresztül hogyan lehet izgatni a prosztatát? Melyik részen kell maszírozni/nyomkodni a gátat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Mantak Chia könyv: A multiprgazmusos férfi emlegeti valahol, hogy közvetlenüla végbélnyílás előtt van az "egymillió dolláros" pont. Próbálgatom, és én úgy érzem, hogy ez az lehet. Mert már próbáltam felnyúlni magamnak végbélen keresztül is. Ez ugyanaz. Valószínűleg ott a prosztata.
2023. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# és sikerült?
2023. jún. 5. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tegnap két órán át rezegtettem vibrátorral a farkamat. A prosztata is ezáltal annyit kapott, hogy most inkább pihentetnem kell. Amúgy is azóta túl súrún van vizelési ingerem. Majd, ha ezt kipihentem megnézem azt a pontot. A könyv csak azt írja, hogy a magömlés megelőzése miatt kell nyomkodni azt a pontot. Én meg nem tudom ellképzelni, hogy a prosztata masszírozása nagyobb örömet okozna a farkaménál. De majd meglátjuk.
2023. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a prosztatát akarod izgatni, akkor azt ne a gáton át.

Benyúlsz végbélbe és kb. 2 ujjpercnyire a bejárattól ki lehet tapintani a végbél falán keresztül. Így közvetlenül lehet masszírozni és izgatni.

2023. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# akkor lehet én mélyebbre nyúltam, mert nem találtam.



2# majd írj a részletekről.

2023. jún. 5. 15:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!