Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a szexuális segédeszközök?

Figyelt kérdés

Csak a magad részéről vagy pasi részéről is?.

Akár együtt használni, vagy magadba, vagy látni ahogy a pasi használja?

Milyen jön be vagy tetszik?


2023. jún. 5. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kinek milyen van?
2023. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Satisfyer, élethű vibrátor.


A pasim szokott örömet okozni nekem amikor többet akatok mint amit ő bír.

2023. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pillér2 ***** válasza:
82%
A nyuszis plugot imádom 19/L.
2023. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen. Csak mert nem akartunk mindjárt 20 -30 ezret kiadni rá, amíg előtte másik még nem volt. Mondjuk, meglepett, amikor megláttam, milyen mini. Csikló izgatónak elég. Nem is olyan hangos, mint írják. A vásárlói vélemények ugyanis ezek voltak: Túl kicsi, túl hangos.

A feleségemnek vettem, magamnak inkább magam csináltam egyet magnómotorból, desodoros kupakba. Kisyugdíjasok vagyunk, egy közös családi kasszán. 65/F

2023. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt a magnómotorosat hogyan csináltad?
2023. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. A tengelyre kell egy excenter. Attól rázkódik. Például egy nagy méretű anyacsavar, amit oldalról megfúrsz, és vágsz bele M3 csavarnak menetet. A csavart szorosan meghúzod, ami kiáll, vágókoronggal levágod. Minden desodornak van kupakja. ez pont illeszkedik a motorra, és kívülről cellux, vagy szigszalag. Ha a motor nagyon lötyögne, bicikli kormánymarkolat gumi, belsőgumi, stb ráhúzása megoldja az illeszkedést. Nálam az akkumulátor egyelőre kábellel és lengő csatlakozőkkal van megoldva. De ki lehet találni nyelet is valamiből, akkor olyan lesz, mint egy gyári. Akkor már valami kapcsolót is kell keresni. Nem gond. Ilyen egyszerű. Van képük 20- 30 ezret elkérni egy olyanért, ami vastagabb, mint az ujjam. Ha házilag is megoldható. Csak nem mindenki műszerész.
2023. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, fő a változatosság
2023. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Milyen tetszik neked?
2023. jún. 6. 19:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt nekem címezted #8 van egy pár... Vibri dildó csiklóizgató plug. Együtt szoktuk főleg használni.
2023. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 igen neked.

És csak benned? Vagy a párodat is szoktad vele izgatni?

2023. jún. 6. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!