Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gazdag menő csávók mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag menő csávók mindent megtehetnek egy nővel?

Figyelt kérdés
Azt tudjuk hogy a nők a sikeres pasikra gerjednek. Ők is elvesztik az eszűket, ha megjön a gazdag álomférfi az életükbe, és lemennek kutyába hogy megszerezzék? Vagy ez csak a férfiak, és a pin@ viszonylatában működik így?

#kihasználás #Mindent megtesz #Mindent megtehet #Szerelmest kihasználni #A nők elvesztik az eszüket
2023. jún. 6. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mit nevezel gazdagnak.

Ha tényleg gazdag és menő, akkor igen, kb bármit megtehet velem.

2023. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ilyen, hogy "a nőkkel". Én egyetemista koromban, egy erős nyolcas férfiként bármit megtehettem egy négyeske csajjal, aki szerelmes volt belém. Volt olyan, hogy írtam neki egy smst, hogy "kilenckor gyere át, gumit hozzál!", ő meg ott mondta, hogy milyen szexi macho vagyok 😂


Egy átlagos csajért már ugyanúgy randizni kellett, mint másoknak, de egy jobb csajért is meg kellett küzdenem.

2023. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ők csak hiszik ezt, hogy bármit megtehetnek. A pénz nem arányos a viselkedéssel.
2023. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen csak a pénzzel, az is elég lehet, ha nagyon bejössz a csajnak.
2023. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Pontosítva: a gazdag csávók mindig találnak olyan bomba nőt, akivel mindent megtehetnek (mindent eltűr, hogy a gazdagság mellett maradjon).
2023. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Budapesttől 20km re van egy hatalmas erdőm erdei hàzzal..

Kb 150M. Ft az értéke..ettől menő vagyok?? Nem

2023. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Hat engem valósággal taszítanak ezek a drága autóval/cipővel/karórával flexelős újgazdag hülyék.
2023. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
A pénz nem így működik a nőkkel. Az a lényeg, hogy a nő mennyit kap belőle és milyen életet élhet a pénzből. Senki nem fog egy halom arany tetején ülni egy trezorban. Amit az #1 is ír, hogy legyen a csávó "menő" ( = jókedvvel, bőséggel finanszírozza a high life életét, és osztozzon is benne), az a realitás.
2023. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8. Tehát ha szórod rá a pénzt, akkor bármit megtehetsz vele.


5. Én nem ragaszkodom hozzá, hogy mind. Csak mivel itt az a mánia, hogy az általánosságot nem értik. Csak azért is nem fogom pontosítgatni.


7. Aha persze, jó neked a bkv, meg a zsíros kenyér minden este. Ja nem, csak meg kell magyarázni hogy nem a pénzre mész. Álszent vagy!

2023. jún. 6. 10:23
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

7-és vagyok. Arról hallottál már, hogy mondjuk én is dolgozom és megkeresem azt a pénzt amire szükségem van? :D Egyik pasimnak se volt soha kocsija, jogsija is kevésnek így huszonévesen, és soha nem zavart. Igen tömegközlekedem, mert gazdaságosabb, gyorsabb és környezetkímélőbb.

Amúgy vegetáriánus vagyok én és a párom is, nem eszünk zsíros kenyeret, viszont rengeteg egészséges ételt igen és étterembe is járunk ahol vagy felezzük a számlát, vagy egyszer ő fizet máskor én.

Azért a kitartott kva és a csóró szakadt csöves közt van egy pár árnyalat. De gondolom ezt fel se fogod mert szerinted csak ez az alternatív valóság van ahol minden nő a pénzre meg a 20+kupak méretű pasira megy, mert a saját életükért semmit nem akarnak tenni, csak széttenni a lábuk hogy legyen pénz a ✨gAzDaG PaSiTÓl ✨


Jaj vicces vagy, minden esetre sokat kell még komolyodnod tacsi.

2023. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!