Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival mennyire részletesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival mennyire részletesen kell megbeszélni előre az aktust?

Figyelt kérdés
Még nem voltam prostinál, de érdekelne a dolog és kíváncsi vagyok hogyan kell leegyeztetni a dolgokat. Amelyiknél ki van írva, hogy barátnő feeling meg korlátlan elélvezés, akkor abban az egy órában mindent lehet csinálni, ami szerepel az adatlapján? Vagy honnan lehet tudni mi feláras?

2023. jún. 6. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit olyan mint a bankok reklámjai. Mindig van apró betűs rész.
2023. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Telón lebeszélheted az àrakat. Amikor meg felmész hozzà leültök az àgyra és részletesebben megbeszélitek hogy mi a kìvànsàgod,utàna meg teljesìti :) kb ennyi
2023. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy csinálom, hogy felhívom a prostit, hogy mennyi időre bérelném fel, és közlöm vele, hogy csak alap dolgokat kérek. Amikor odaérek, köszönök, odaadom a pénzt, elmegyek zuhanyozni, majd átkarolom és elkezdem megszexualizálni. Én tutira nem fogok vele tárgyalni, vagy részletezni, hogy megengedi-e, hogy missziben kúrjam, vagy csak a lovaglás fér bele meg hasonlók. Odamegyek és megbaszom, ennyi... igaz, nekem nincsenek ilyen speciális vagy furcsa igényeim, max ha hozzám jön a csaj, kérem, hogy hozzon fürdőruhát, vagy igyon velem 1 pohár italt.
2023. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Átkarokod?
2023. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

#4 Aha, így szoktam. Ballal átkarolom a vállát vagy a derekát, szépen az ágyhoz kísérem, ott lefekszem, aztán ha ügyes, magától elkezdi húzogatni a farkam, ha nem, akkor oda rakom a kezét. A jobb kezemmel cirógatom kicsit, megcicizem, kap pár puszit az arcára, aztán elkezdem csókolgatni a nyakát, a vállát, a melleit, végigsimogatom a testét. Hogy úgy mondjam, megismerkedem a tapintásával, arányaival, reakcióival. Ebből számomra már sok minden kiderül, kb. a szex várható minősége is. Egy jó összhang esetén a teste jól reagál, apró sóhajok hagyják el a száját, kicsit rámozog a csípőjével, medence izmait elengedve szétnyitja a lábát, megkeményedik a bimbója, lehunyt szemmel oldalra biccenti a fejét, és finoman nyögni kezd. Leszarom, hogy megjátssza-e; legalább a megjátszásban legyen jó.


Miért, te hogyan csinálod?

2023. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!