Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehetnek gondok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetnek gondok a merevedéssel?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vesztettem el a szüzességem akkor jó volt minden. Még első alkalommal is sokáig bírtam a barátnőm meg is lepődött. Ezidáig minden ment faszán kemény voltam mint a kő ha arról volt szó sőt simán bírtam egy második menetet is néhány órával később ha úgy adta ki a lépés.


Az utóbbi 1-2 hónapban viszont gyorsan elpuhulok vagy nem is áll fel keményre. Arról nem is beszélve hogy a második menet nem is szokott már nagyon összejönni. Az életemben nem változott semmi nem stresszelek, kicsit talán fáradtabb vagyok de az nem vész mert nem hajtom szét magam vagy ilyesmi még kávé se kell. Szóval nem értem mi lehet. Valaki járt már hasonlóképp? Mit lehet tenni?


A barátnőmet ugyanígy kívánom mint eddig, kiverni magamnak meg nem szoktam mert mellette nincs szükségem rá (előtte sem vertem sokat).



2023. jún. 6. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Spontán erekciód szokott lenni, pl. reggel ébredéskor? Ha igen, akkor valószínűleg lelki eredetű a dolog, de az is lehet, hogy csak elkalandoznak a gondolataid, esetleg a barátnőd nem izgat már fel annyira. Ha egyáltalán nem áll fel már rendesen, annak viszont testi oka van, és akár szívproblémát is jelezhet, ez esetben érdemes orvoshoz fordulni.
2023. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet.Mar előttem irtak tippeket.Én most egeszsegügy okokat nem említenék mert előre erről beszelni hülyeseg lenne és amúgy sem vagyok sem urológus sem cardiológus raadásul vizsgálatok nélkül felesleges itt betegsegeket sorolni.Ettől függetlenül ha ugy erzed h a merevedesen kívül vmi más sem stimmel,akkor érdemes egy kivizsgalást bevallalni.

Más:

Fél év kinek mennyi.Van aki meg a mézes hónapjait éli van aki meg túl van rajta 3-4hónap utan.Viszont elkepzelhető hogy az újdonság ereje kezd kicsit veszteni a varázsából.Ez nem baj, mert ez a normális.

Kezdetben minden rózsaszín szoktak mondani.

Fel kell dobni a szexet valami újdonsággal.Ez lehet helyszín választas, lehet mas pózok lehetnek jatékszerek,eszközök,szexi fehernemű,szerepjaték..stb.Tkpen majdnem mindegy is.A lényeg hogy valami egészen mást próbáljatok ki mint amit vagy ahogy szoktátok.

2023. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!