Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legextrémebb vágyatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legextrémebb vágyatok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 01:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%
#40: ezt a marhaságot meg honnan vetted?
2023. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%
40. Hulyeseget mondasz. Nezz utana kicsit.
2023. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
37%

Pedig igaza van a 40-nek..Olvassatok utána..

[link]

De a jogszabályban is benne van.Hivatalosan nem büntethető,gyakorlatilag veszélyes terület.Bíróságon dolgozom,láttam már rengeteg olyan esetet hogy a 16-17 éves azt mondta őt csak kihasználta a 35-40 éves..Közvádra kerül,s hatalommal,befolyassal való visszaélés minősített esetet 99%-ban rá lehet fogni..Nem találkoztam még olyannal hogy az idősebb fél jól jött volna ki..Nyílván nem kell leülni..Elég vaskos pénzbírság s egy életre priusz,plusz bekerül a rendőrségi adatbázisba..Az ilyen embereket rendszeresen megfigyelik..Szóval így dugjatok 16 évessel..

2023. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%

43. Nem tanacsos. Erkolcsileg elitelendo. De nem buntetendo jogszabalyilag. Ketto nagyon mas.

Nem szamit pedofilianak. Ennyi erovel en 20 evesen dugtam 16 es fel eves lannyal. Az sem szamit pedofilianak. Az, hogy valaki 45 eves vagy 20, az mindegy jogszabalyilag. Erkolcsileg lehet nem de az mas teszta.

2023. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
17%

Ezt írtam én is..Hivatalosan pedofilia miatt nem büntetendő..


De minden mást nagyon szépen rá lehet húzni ami már BTK,pl.befolyással,hatalommal való visszaélés..Ezt meg az életben nem magyarázod meg a bírónő előtt,hogy 50 évesen egy 16 évest minimálisan sem befolyásoltál,s azzal már ott a priusz..Mint mondtam bírósági fogalmazó vagyok,rengetegek 30-40-50+ életet láttam ami kukába ment mert ilyenkor a bíró MINDIG a fiatalnak ad igazat..

2023. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak erkölcsileg itélendő el..Csak a pedofilia nem áll meg jogi alapokon..De hidd el elég sok mindent rád lehet húzni,amiből az életbe nem.fogod magad kidumálni..Szóval nyugodtan dugj 16 évessel csak legyen jó ügyvéded..Mo djuk én 18+ es 18 alatti kapcsolatát ,pláne ekkora eltéréssel tényleges életfogytiglanival honorálnám,mert ez már egy gyerek szellemi,testi,lelki meggyomorítása egy egész életre..Ezáltal ilyen embereknél a tényleg életfogytiglani lenne a reális büntetés..
2023. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azer annyira nem kell ezeket a mai lanyokat felteni. Foleg, hogy angol tanar haverom aki altalanosba tanit angolt meselte hogy a 8. Os lanyok fele aktiv szexualis eletet el. Nem gondolnam hogy szegenyeket annyira kene kenyszeriteni........
2023. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
10%

De nem egy apja korúval. Nem az a baj, hogy egy tinédzser lány szexel.

Hanem hogy egy 50-es öreg faszi akar gyereke korú lányokat dugni.

2023. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
80%
47!Félteni nem kell őket,de ha azt hazudja mert épp haragszik rád hogy nyomást gyakoroltál rá,akkor nincs olyan bíró aki egy 50 éves embernek ad igazat..Akkor fizetsz kemény százezreket plusz a priusz. ÉLETBE nem lesz már jó munkahelyed..Ha neked ennyit megér egy fiatal punci..
2023. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem az a 16 eves lany aki lefekszik egy 50 evessel az se normalis. Apakomplexumba szenved.

Meg az az 50 eves se aki nem kepes akkor mar legalabb 18 evessel.

Amugy meg ilyen modon teljesen mindegy mert pl ha lenne lanyom nem orulnek neki ha mar 15 evesen f..okat szopkodna meg a 18-20 eveset se. Szerintem egy 17-18 eves koraig varjon azert a no a szexel.

De azt is irom, hogy rohadtul nem kell ezeket a fiatal lotyokat felteni mert amiket ismeroseim meselnek... 14 evesen tudatos szexualis eletet el a fele. Az idosebb korosztalyt meg kifejezetten szeretik.

2023. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!