Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt életed legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legrosszabb aktusa?

Figyelt kérdés
Miért volt olyan rossz?

2023. jún. 7. 08:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Egy nemi erőszak volt életem legrosszabb aktusa

Nem ecsetelem, miért volt olyan rossz

2023. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Szintén.

F

2023. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Túl kicsi volt a srác és nem éreztem belőle semmit sem. Én nem szeretem a nagyot, de sajnos az övé kevésnek bizonyult. De nem is ez volt benne a rossz igazából, hanem hogy 3-4 órán keresztül húzta a dolgot
2023. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
3. Annyi ideig bírta? Nézd a jó oldalát: legalább gyorstüzelő nem volt :D
2023. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Amikor életem szerelme anált szeretett volna, de aznap nagyon nem voltam olyan passzban, nem tudtam ellazulni, éreztem hogy nem lesz jó. Kértem, hogy hagyja abba, most nem akarom. Nem hagyta abba...
2023. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
A neten megismert nő annyira finoman szólva nem volt szép a valóságban, hogy csak egy orális szex volt a részéről. Végül is itt aktus igazából nem is történt.
2023. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Találkoztam egy lánnyal, kövér volt, nem olyan, mint a képeken. Kiverte a mellére, de nem volt egyszerű, tényleges szexre nem lettem volna képes.
2023. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Rossz volt, mert nyomi volt a csaj. Egyáltalán nem volt proaktív, és igazából nem pont úgy nézett ki mint a képeken.
2023. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Mikor csajszi levette a gumi haskötöt, combszorítot, és Ehez a szetthez tartozó melltartót.

Nagyon más formát öltött.

2023. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer majdnem megerőszakolt egy nagyon csúnya lány a koliban. Alig tudtam kitenni. (nem aktus, de legrosszabb élmény nővel)

F

2023. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!