Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mással is hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mással is hogy nem élvezte az első alkalmat?

Figyelt kérdés

Jó ez teljesen nem igaz, de elmenni se tudtam.

Úgy éreztem egy kicsit mintha nem foglalkozna velem. Én figyeltem rá, de én annyiban élveztem csak hogy vele vagyok.

Felmerült hogy aszex vagyok, de szoktam magamnak csinálni és akkor élvezem.

Felvetettem neki hogy megismételhetnénk, ő meg egyből gyanúsít hogy csak szexet akarok tőle.

Nem értem ezt az egészet. Ha ő élvezte, akkor miért lenne megerőltető egy következő alkalom, úgy érzem csak játszik velem. Illetve más pasikkal szokott együtt lenni és én csak egy vagyok a sok közül, mert mindig titkolózik, elvileg viszont együtt vagyunk...

F



2023. jún. 9. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint csak feltételezem hogy más pasikkal van együtt. Ritkán ír vissza, akkor is egyszavas válaszokkal, stb...
2023. jún. 9. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te bizony csak arra kellettél neki. Vannak ilyen csajok. Engedd is el szerintem. Lehet nem volt épp aki megdugja rendesen és beérte veled is(ezt nem sértésnek szántam)
2023. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta, sok srác próbálkozik nála, de elhajtja őket.

De ha szexre kellek neki, akkor miért nem fekszik le velem megint?

Én örülnék neki, mert addig is vele lehetek. :((

2023. jún. 9. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt sajna mert nem jött be a nő.
2023. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szexre kellettél neki, ha jó lettél volna nála, akkor kellenél volna több alkalomra is. Így mivel valószínűleg szar volt az aktus, nem kellesz neki és vissza megy ahhoz/azokhoz, aki/akik rendesen megtudja/megtudják dugni. Vannak ilyen csajok, egyszer engem is behálózott egy ilyen.
2023. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is rendesen "megdugtam"

Ezzel nem volt probléma.

De elejétől fogva mondta hogy neki csakis komoly kell és ha egy srácnak eszébe jut a szex kapcsolatban akkor offolja.

2023. jún. 9. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy dugtad meg te rendesen, max azt hiszed.
2023. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tudom, alig bírt magával. Nem akarom részletezni, de második menetnél úgy esett nekem
2023. jún. 9. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 fszhiànyos volt csak
2023. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!