Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor szerintetek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szerintetek mi a helyzet?Mert nem tudom hova tenni a dolgot.Megismertem egy fiút( 21 éves, én 27 éves vagyok) már hónapokkal ez előtt, aztán azóta kb megy a huzavona köztünk,nem volt a csókon kívül még más

Figyelt kérdés

mert akár hányszor arra kerülne a sor hogy átjöjjön vagy együtt aludjunk mindegy hogy ő hozza fel vagy én ,nem valósul meg, és nem miattam..

és az érdekelne ez miért van?

Jó nő vagyok így is gondolom meg ez is a visszajelzés,van aki bármit megtenne csak hogy azt írjam neki jöjjön át, de ezzel a sráccal meg nem jutok egyről a kettőre.. és lehet pont ezért vonz meg ezért érdekel hogy miért nem?



2023. jún. 9. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

több oka is lehet.

1.lehet csak húzza az agyad

2.tapasztalatlan,és fél,főleg,hogy idősebb vagy

3.még szűz

de ha pontos választ akarsz..kérdezd meg őt..itt mi csak találgatunk ;)

2023. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha 21 éves srác dughatna és nem teszi, akkor bizony meleg.

Kell neki alibi csaj, hogy tudja titkolni másságát családja. barátai, munkatársai/diáktársai előtt.

2023. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg be van sz.arva, szűz, stb. Ne hagyj neki választást, mássz rá (úgyis te vagy idősebb és valszeg tapasztaltabb), aztán kiderül mi a helyzet.
2023. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
velem is volt ilyen, szinte ugyanez a szitu, én azért ráztam le a lányt mert szűz voltam és féltem anno
2023. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
79%

Kettessel kell egyetértsek.


Szűz lesz a kis keménpetsű.

2023. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
És valószínűleg kis pénisze is van.
2023. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem FÉRFIVEL kezdtél 27 évesen?
2023. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Állítólag volt már barátnője,gondolom nem szűz.
2023. jún. 9. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#7 itt a kérdésre a válasz
2023. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is szűz. Vagy esetleg megijedt/kisebb/-kisebbnek gondolja a szerszámát ahhoz, hogy szedre kerüljön sor stb. Kérdezz rá.
2023. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!