Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges a csikló méretét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a csikló méretét növelni, és/vagy érzékenyebbé tenni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2023. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló pl. csökkenti a méretét:

[link]

2023. jún. 10. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány a kérdező? Férfi vagyok, és buta fejjel csak sok év után jöttem rá, hogy amíg az nincsen felizgulva, addig hiába keresem a csiklót. Izgalmi állapotban az kidagad. akkor már jól kitapintható. Ugyanúgy a hímvesszőt ernyedt állapotban húzogatni sem jó érzés. Egy kis előjáték kell mindig. Egyéne válogatja, hogy hogyan? Ki mire izgul be a legjobban, hol vannak az erogén zónái? Először is agyilag kell ráhangolódni a szexre. Ugyanúgy, ahogy az orgazmus is nem a két lábunk között, hanem a két fülünk között keletkezik. Csak ezt még sokan nem tudják. Vannak olyan nők, akik úgy tudnak átélni orgazmust, ha csak rá gondolnak. Ugyanúgy az én merevedésem is. Ha olyat gondolok, akár orgazmus közeli állapotba kerülök érintés nélkül is. De ha én nem akarom, akkor hiába húzogatják, akkor nem fog felállni. Nőknél a csikló a megfelelője. Lehet rajta gondolkodni. Mindenekelőtt ellazulni kell tudni, gondolatilag ráhangolódni. Lehet, hogy létezik olyan ser, amit rákenve segít izgalomba hozni a csiklót, de azt valaki más írja, mert mi még nem használtunk.
2023. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A férfi nemi hormon elég látványosan tudja növelni a méretét... de minden másnak rosszat tesz a nőnek.

Szőrös lesz, méhe és a melle összemegy, nehezen lesz terhes, stb.

2023. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, nekem rizsszem méretű és nem látszik izgalmi állapotban sem, és nem valami érzékeny.


A gondolatos praktikát jó lenne elsajátítani :)

2023. jún. 10. 16:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Agykontroll? Relaxáció? Autogén tréning Önhipnózis? Hallottál már valamelyikről? Nekem is több év gyakorlás kellett ahhoz, hogy le tudjak menni alfába. Pedig jógaoktató volt a keresztapám, és minden hipnózisról szóló könyvet elolvastam. A pszichiáterem meg elküldött autogén tréningre. De lehet, hogy a tesztoszteron szinttől is függ, hogy működik - e a dolog. Még nőknél is. Vagy behunyt szemmel próbálsz koncentrálni, vagy lyan valakinek a képét nézed, mereven a szemébe, amíg a látvány elhomályosul, és ellazítod minden testrészedet, majd, ahová irányítani akarod a vért, az energiát, arra a testrészre koncentrálsz, hogy felmelegedik, megduzzad. Nem könnyű gyakorlatok, de a lényeg, hogy a agyadban ne hemzsegjenek a gondolatok, hanem tudjál egy dologra erősen koncentrálni hosszú ideig a külvilágot kizárva.
2023. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha sok erős inger éri akkor nem olyan érzékeny. Ha kevés akkor èrzékenyebb. Ha sokat masztizol mondjuk womanizerrel akkor az ingerküszöb az egekben lesz.

A mérete pedig jóval nagyobb mint gondolod.

[link]

2023. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van krém ami nagyon jó hatással van az érzékenységre. Páromnál bevált.

Hatalmasokat élvez, mikor alkalmazzuk.

2023. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy vannak belső struktúrái, de sokra nem megyek ezzel ha amit el lehet érni kicsi, és nem érzékeny.


#8 Olyasmi mint itt a krémek között?

[link]

2023. jún. 10. 17:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Képet.
2023. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!