Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gyakori jelensé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori jelenség, hogy egy nő akinek jól fizető állása van pénzért cserébe szexuális szolgáltatást nyújt?

Figyelt kérdés
Elvileg a város ahol lakom van egy ilyen nő legalábbis mesélte nekem egy illető, hogy a nő fogadott el pénzt érte, de a nő nem ismeri el hogy ilyet tett volna.
2023. jún. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy orvos barinőm aki hatszámjegyű összegért kapható. És kifejezetten jó csaj...
2023. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Semennyire.


A prostik 80%-a gyerekkori abuzus, trauma miatt került oda, legtöbbet a stricijük manipulál/kényszerít, a maradék 1-2% meg olyan buta hogy esélye sincs más megélhetésre.


Egy jól fizető állásban dolgozó, kvázi intelligens, művelt nő, aki rendben érzelmileg és mentálisan nem fog ilyesmibe belemenni, ahogy a prostik 99% se élevezetből teszi. Ezzel csak a prostizó pasik nyugtatják magukat.

2023. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2

Azért ez nem ennyire fekete-fehér. Sok egyetemista lány is szexel pénzért. Akinek szerencséje van annak egy fix támogatója fizet (mint nekem is), de volt olyan aki hirdetett is és idegenek dugták leginkább. Szigorúan nézve prosti voltam pedig nem ért abúzus soha...

2023. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintemn ez mindenki magánügye


Akárhogy is a plusz pénz mindig jól jön


Ha meg összeköti a kellemest a hasznossal az miért lenne baj ?

2023. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!