Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyelljem magam mert a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelljem magam mert a genetikának köszönhetően salátás az alsó testem és nem kislányos?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 15:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Semmi értelme szégyellni. A saláta is jó ám. :)
2023. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Miert kéne?
2023. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Légy szíves. Jó mélyen.
2023. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez milyen hülye kérdés . Van olyan férfi , akit ez érdekel ?
2023. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Fuu a legszebb punci fajta, nyalnam reggel delben este
2023. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert azt jobban szereti dörzsölni.
2023. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Életem nagy szerelme saláta puncival rendelkezett.

Ő lett volna életem szerelme akkor is, ha baba/hamburger/stb puncija lett volna.

Ő szakított. És nem amiatt, mert ilyen, vagy olyan a farkam. Ezek hatodrendű dolgok egy kapcsolatban. Amíg ezt nem érted meg, ne is akarj magad mellé senkit.

2023. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Már miért kellene? A legtöbb férfit egyáltalán nem is érdekli a formája. Nekem pl. a baba egyáltalán nem is jön be, nem felnőttes és nőies számomra. De ha a páromnak ilyen lenne, elfogadnám akkor is, eszembe se jutna, hogy bár inkább saláta lenne, pedig azt tartom legvonzóbbnak.
2023. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Én szingli pasiként inkább,sőt kifejezetten a salátás puncikért vagyok oda,sokkal jobban lázba tud hozni az ilyesfajta puncika látványa!


Szivesen kényeztetném,izgatnám akár egész nap!


Tehát,Kedves kérdező Hölgy,ne szégyeld magad miatta,sokkal inkább legyél rá büszke,hogy Neked ilyen van!


Sok pasi szereti inkább az ilyet,mint a gyerek(babapuncit),ahogyan pl én is!!!

2023. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezerszer le lett írva: minden p.nci gyönyörű ha egy csinos, jófej, nyitott, szenvedélyes nőhöz tartozik. Értsd: totálisan sokadrangú kérdés a p.nciforma.
2023. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!