Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak hölgyeknek szól!Lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hölgyeknek szól!Lenne kedvetek olyan pasival ismerkedni barátkozni,aki őszintén vállalja hogy imád a szexről beszélgetni,mert nem bír a magával,de ettől függetlenül másról is tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha igen miért,ha nem miért nem? Kérhetek kort is hölgyek?Légyszíves csak nők írjanak vagy akár üzibe keressenek de csak 4 embernek tudok írni 10 percenként

2023. jún. 14. 05:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Változó
Imádom mert én is ilyen vagyok csak nőben
Utálom
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Kb. Minden pasi ilyn 😀
2023. jún. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Már csak azért sem, mert a szexről nem beszélgetni kell :D Kifejezetten nem kedvelem. Szexchatelni sosem tudtam és nem a fantázia miatt, hanem mert nem szeretem. Tehát nagyon szívesen beszélek a szexről és elmondom a kedvelt dolgaim, de csak ha itt fekszik mellettem az illető. Amúgy pedig általában mindenki rohadtul messze él és nincs kedvem utazgatni vagy éppen mást szállásolni. Csak ezért nem kedvelem ezen az oldalon a témát beszéltetni ismerkedésnél.
2023. jún. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2/2 nagyon szépen köszönöm az őszinteségedet
2023. jún. 14. 06:04
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Amég nem csak ebben merül ki a beszélgetés, addig nekem ezzel nincsen semmi gond.

Van egy férfi az életemben, akivel sokat beszélünk, szexről is, alkalomadtán csináljuk is nyílván. A beszélgetések közben pedig egy egy egyértelmű utalás, egy kétértelmű szó, és máris átcsap a beszélgetés más irányba. Szerintem ezzel nincsen semmi gond.

2023. jún. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Leforditom:

Rám de néznek a nők a való életben, puncit még nem láttam élőben, most megpróbálom itt,hátha szóba áll velem valaki.

2023. jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5 ebben nagyon is tévedsz. Amég nem ismersz ismeretlen addig nem kell róla véleményt alkotni 😉 csak egy jó tanács
2023. jún. 14. 06:44
 7/7 A kérdező kommentje:
5/6 nem 5/5
2023. jún. 14. 06:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!