Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerettek deresre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek deresre vagy fenekelőbakra szíjazva történő fenekelős játékokon fantáziálni?

Figyelt kérdés
Vagy csinálta is valaki? Akár kapva akár adva. Milyen volt? Jobb volt utána a szex?

2023. jún. 15. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy sok nő imádná ezt, de csak akkor, ha megbízható férfivel lenne, aki betartja amit kér a nő.
2023. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam még ilyet, jó eséllyel soha nem is fogok, de fantázia szintjén engem nagyon izgat a helyzet kiszolgáltatottsága.
2023. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2es válaszoló ha ennyire izgat a dolog mért nem próbálod ki?
2023. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rég volt! Egyszer felbátorodtam és átestem a tűzkeresztségen, azóta rendszeres! A test szenvedése kiválóan megtisztítja az ember lelkét a felgyülemlett feszültségtől.
2023. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4-es! Én is túlestem rajta pár évvel ezelőtt. Deresen leszíjazva, meztelen, és kemény ütések a fenekemre. Azóta rendszeresen kapom, és igénylem is. remegve várom a következő alkalmat, és ott a deresen a fenyítőeszköz suhogása, csattanás a testemen, a végigfutó izomrángás, megnyugtat. Aztán mikor elmehetek, remeg a lábam hogy alig birok menni, de mindez nagy megtisztulás.Fenekelő bakkn még nem kaptam, az állitólag fájdalmasabb a megfeszülő izmok miatt.
2023. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!