Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt, amikor először használtatok vibrátort, műpéniszt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon visszafogott lánynak tartom magam, kicsit "szendeszűz" vagyok, de barátnőim annyit beszéltek erről, hogy milyen jó, amikor nincs senkijük, hogy vettem egyet. Borzalmasan éreztem magam első alkalom után, kicsit szégyenérzetem is volt, hogy egy hatalmas dildóval szexeltem, de aztán minél többször használtam, imádom, rákaptam. :)
2023. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Furcsa. Azóta is azt vallom jobb az igazi.
2023. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó, de az igazi a legjobb, és ugyebár ott van maga a férfi is egészében.
2023. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon bejött.
2023. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én fűzöm a csajomat, hogy vegyen, mert megnéznék egy vibris műsort, de egyelőre csak kézi maszti show-t mutat.
2023. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejött a vibri szeretem használni..
2023. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is, nagyon izgultam, hogy ne bukjak le, mert már az is kész csoda volt, hogy a bigott közegembe sikerült becsempészni egyet.

De fantasztikus érzés volt. Előtte is magamhoz nyúltam rendszeresen, de ez a kis szerkezet már az első alkalommal olyan pszichedelikus utazásra vitt, amihez foghatót még soha nem tapasztaltam.

2023. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!