Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok volt olyan hogy azért mondtatok nemet egy pasinak mert túl kicsi volt a farka?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok szűz, de volt már ilyen
2023. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Bro' a szűz lányok nem azért szüzek mert csak kispötsűekkel találkoztak, hanem azért mert még nem volt olyan fickójuk akivel meglett volna a teljes bizalom (ÉS többnyire érzések) a szexhez. A szűz lányok többsége amúgy is fél hogy fájni fog, pont hogy egy túl méretes dorongtól parázna jobban nem pedig egy csöppségtől.
2023. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mohó egy szűz lány, aki egyből nagy farkát akar :D
2023. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pretorius25 ***** válasza:
92%
Szerintem egy szűz lány inkább egy kis méretű farokkal rendelkező pasival szeretné kezdeni, és majd, ha már nem lesz szűz, akkor menne rá a 20 plusszosakra.
2023. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Amikor én szűz voltam, én inkább a kis méretet preferáltam. Bár igazából most is, pedig már nem vagyok szűz, csak elég szűk. Olyan viszont volt, nem is egy, hogy túl nagy méret miatt utasítottam vissza valakit.
2023. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Aki még szűz az valszeg nem nagyon tapasztalt a méretek között, ha csak nem készül előre, hogy aha utánanézek neten ennyi és ennyi az átlag méret, aztán mivel gondolom szemmértékre nem megy akkor centivel ellenörizzük mekkora előtte.
2023. jún. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pretorius25 ***** válasza:
91%
Nem tudom elképzelni a szitut, hogy egy lány ( akár szűz, akár nem ) úgy indul el mondjuk egy randira, hogy mérőszalagot tesz előtte a táskájába... XD
2023. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Szűz lányként nem, később viszont fordult elő ilyen. De mondjuk ehhez tényleg látványosan kicsi kuki kell a pasi részéről szerintem.
2023. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!