Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok időnek számít mire elmegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok időnek számít mire elmegyek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és kb egy olyan 7-10 perc közé tenném, amire el tudok menni átlagosan. Csak csiklóizgatással szokott sikerülni, aktus közben még közel sem voltam hozzá soha akármilyen jó is volt.


Én azt gondoltam a 7-10 perc nem olyan vész, mégha fárasztó is tud lenni hogy ennyi ideig "dörzsöljön" lent a másik, de az utóbbi időben a párom szereti ezt hanyagolni szex közben. 9 hónapja vagyunk együtt (mindkettőnknek ez az első kapcsolata) és az elején nagyon jó volt minden. A barátom mindig meggyőződött róla hogy elmegyek, nyilván én is kényeztettem őt aztán minden jó volt. Mostanság viszont egyből bele akar vágni az egészbe, épp csak addig izgat míg elég nedves nem leszek ahhoz hogy betehesse. Nekem ez rosszul esik mert nyilván jó a szex, de azért szeretek elmenni is előtte. Tudom hogy ezt vele kell megbeszélnem, de gondoltam előbb megkérdezem hogy jogosan szeretném e ha segítene elélvezni vagy azért 8-10 perc elég sok és inkább csak el kéne fogadnom hogy ennyi ideig nem bírja a keze ha ilyesmit csinál.


Mielőtt valaki nekem támadna én kényeztetem őt (csókolgatom, simogatom, kiverem neki és orál is mindig van) tehát nem arról van szó hogy csak aláfekszek aztán várom hogy ő csináljon valami jót nekem én meg nem viszonzom.



2023. jún. 17. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jó vagy, semmi probléma nincs veled.
2023. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Csiklóigzatással nekem is kb. ennyi és a páromnak is hasonló, mikor én elégítem ki szájjal. Viszont aktus során mindketten hamarabb is el tudunk élvezni. Mindenesetre ha a párom nem nyalna, én nem szopnám. Mondjuk én nem igénylem minden szexnél, de azért heti egy-kétszer igen, és ha csak így tudnék elélvezni, akkor tuti igényelném minden szexnél. Időben tényleg nem vészes, nem félóráról vagy egy óráról van szó...
2023. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Lapát.

Nem rá van szükséged.

2023. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
8-10 perces orgazmus az teljesen megfelelő, főlleg ahhoz képest, hogy a nők nagyrészének fél egy orás szenvedéssel lehet nagynehezen elérni, ha egyáltalán sikerül. Ha a nők megbizhatóan stabilan képesek lennének 10 perces orgazmusra, akkor kb semmi probléma nem volna velük. Az már összeegyeztethető lenne a férfiak pár perces orgazmusával.
2023. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is jó idő, hallottam már fél órasról, az sok. Mondjuk nekem sokszor 2 perc is elég, mivel ritkábban van. Lovaglóban nem könnyebb elmenned?
2023. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Azért az nem túl jó, ha szex előtt akarsz elmenni és nem közben. Értem én, hogy vannak ilyen típusú nők, akik nem képesek hüvelyi orgazmusra, de szex közben te is tudod néha izgatni saját magad. szerencsére még nem voltam hasonlóval.

Mindig alig várták, hogy betegyem. Ettől jó egy spontán szex, nem attól, hogy előtte 10 perc kötelező kézimunka. Nyalni amúgy is jobb, az sem okés nálad? Ezzel áthidalható talán, azt ő is élvezné.

2023. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Partnere valogatja. Nem mindenkivel ugyanannyi ido
2023. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem sok idő amit írtál, kb a párom is ennyi idő után élvez el vagy picit később.
2023. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem sok id, kb az általános.
2023. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem hosszú idő... mondhatnám átlagos.
2023. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!