Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi a farkaval a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi a farkaval a bejáratnál erzi szorosabbnak a popsit, es a nö is ott érzi jobban a behatolást az analis szexnel ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
5x olvastam el, de nem értem a kérdést.
2023. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én se értem még mindig😂🤦‍♀️
2023. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja jó, kezdtem elszégyelni magam, emelt magyarra nem tudok értelmezni ilyen tájszólású szöveget. Tündék nyelvén íródott és szabad fordítás ez. Ez egy felhívhás párzásra, tünde nyelven.
2023. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a végbélnyílás szorosabb, mint beljebb a végbél. Gondolj bele, ha ez nem így lenne, hogy látná el a záró funkcióját?

Így minden férfi szorosabbnak érzi, és mi, nők is intenzívebben érezzük azon a ponton a pénisz mozgását, bár a végbél beljebb is érzékeny terület végig.

Ez teljesen természetes, normális dolog.

2023. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én érteni vélem. A kérdés az, hogy csak a popsilyuk körül van szoros érzés, belül már nem, vagy másnak máshol is szoros? (Azért értem, mert korábban már hallottam férfit beszámolni erről, nem is élvezte az anált nagy farokkal, mert a makkjára már nem jutott inger.)
2023. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze mivel nem olyan mint a punci, nyilván csak a záróizom fog szorítani, a végbél meg olyan amilyen. Személy szerint én abszolút puncipárti vagyok, sokkal jobb.
2023. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A kérdés az, hogy csak a popsilyuk körül van szoros érzés, belül már nem, vagy másnak máshol is szoros?"


Nálunk a popsi lyuk után belül is szaros érzés!

2023. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, a bejáratnál. Ezért is jó, amikor tövig van benne, mer ott szorít. Aztán szépen kitágul.
2023. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!