Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első nagy szerelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve váltunk szét barátnőmtől (4 évig voltunk együtt), neki kb azonnal lett kapcsolata nekem meg több mint másfél éve van ismét barátnőm ami komoly kapcsolat lett.

Nemrég elém került, hogy megházasodott.

Szerintetek természetes hogy egyfajta rossz érzés/ féltékenység/ vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak, rám tört mikor megtudtam a hírt?

Már rég nem szeretem és elmúlt minden érzésem felé, de mégis rosszul érintett kicsit ez az egész.

Ti mit gondoltok erről? Az első nagy szerelem tényleg ilyen sokáig kíséri az embert?

26f


2023. jún. 19. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ismerek ilyen férfit, aki megtudta, hogy a volt párja férjhez megy, és kiakadt, hogy neki pedig nincs senkije. Van akit az ember nehezebben enged el, de ezen túl kell lépni.
2023. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Az elsőt én is megőriztem a szívembe,vele volt az első kézfogás,az első csók,az első petting,az első szex.Már régen volt,de megőriztem a szívemben azt a fiút a mai napig.Biztosan van már családja,nincs bennem semmi rossz érzés.Az első szerelem az mindig szebb a többinél.

"Az első szerelem olyan, mint egy álmodás,

az első szerelem legfeljebb egy kézfogás,

az első szerelem mégis szebb a többinél,

az első szerelem mindhalálig elkísér."

2023. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen. Nagyjából hasonlóan éreztem én is, amikor megtudtam, hogy összejött valakivel, aztán amikor megházasodott, aztán amikor gyereke született. Az én esetemben ráadásul még úgy is, hogy mi igazából nem is voltunk együtt soha, mert csak én voltam szerelmes belé a középiskola során végig. De az első szerelem az tényleg ilyen, nem felejted el soha.
2023. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leszarom az ilyesmit, sok sikert neki. (Igaz, én eleve nem vagyok sem féltékeny, sem irigy típus.)
2023. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégse leptel rajta túl teljesen mert különben nem is érdekelne
2023. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Túlléptem rajta, ettől függetlenül egy része volt az életemnek.

Köszi a kommenteket, bárkinek van még hasonló vagy ellenkező megélése szívesen fogadom.

2023. jún. 21. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!