Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti mennyi jégkrémet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti mennyi jégkrémet tudnátok elfogyasztani az alább részletezett helyzetben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy szerintetek Ti mennyi jégkrémet tudnátok elfogyasztani az első orgazmusig, miközben egy pasi a nyelvével kényeztet közben?

2023. jún. 19. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet a kettőt együtt csinálni?. De biztos nem sokat. A nyalastól percek alatt elmegyek ha ügyes a partner
2023. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ hogy

1 mekkora a jégkrém

2 hogyan nyal a pasi


De ha az átlagot nézném akkor simán olyan torokgyulladást kapnék hogy 2 hétig beszélni se tudnék enni meg főleg inni meg kínkeservesen

Fogynék is 10 kilót tuti.

2023. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
0-át mert vagy a kajára, jégkrémre figyelsz vagy az élvezetre
2023. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, olyan torokgyulladást kapnék, hogy utána szedhetném a sok gyógyszert. Még sosem élveztem el csak nyalástól, szóval egy Family Frostos kocsit lehet ki tudnék üríteni
2023. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok a kettőre figyelni. A 69 is csak úgy működik, hogy én vagy dolgozom, de akkor nem megyek el, vagy élvezem, de akkor a pasi nem kap sokat.

Ebből kiindulva, vagy jégkrém, vagy orgazmus.

2023. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

40 férfi vagyok és csodálkozok ennyire rosszul nyalnak a férfi társaim?


Én élvezetből nyalok…

Nem azért mert kell…

2023. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat😅 elég hamar el tudok élvezni nyalástól
2023. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyankor tuti nem tudnek jegkremet fogyasztani :)
2023. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Én egyszer felelsz vagy merszből belementem hogy egy random pasival vetessek egy magnumot és cserébe kinyalhatta a segglukamat miközben én a jékkrémet nyaltam. De még 17 voltam szóval elévült 💀
2023. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!