Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak nektek bármelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nektek bármelyik nőre/lányra feláll?

Figyelt kérdés

Vagy csak olyanra aki tényleg bejön nektek/vonzódtok hozzá (?)

Esetleg nálatok az alkohol befolyásolja ezt? Szóval ha ittas állapotban vagytok feláll mindenkire is vagy akkoris csak olyanra aki tényleg tetszik nektek


2023. jún. 20. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van egy határ, ami alatt már senki nem lenne képes felállítani, de volt már rá példa, hogy olyan nő izgatott be nagyon keményen, akire amúgy nem mondanám, hogy nagyon bejött.

31F

2023. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mindenkire, meg sokszor nem is az adott nőre izgulok fel, hanem mondjuk bepucsít előttem egy csaj, vagy látok valami szexibb dolgot, akkor inkább a kiszemeltettem képzelem el ugyanazt a helyzetet, hogy ő van előttem úgy.


Inni nem szoktam.

2023. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a kérdés volt már. A válasz továbbra is az, hogy nem.
2023. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Tizenévesen kb. minden nőre IS 😅 huszonévesen már csak a jobb csajokra.

Az italtól nem áll jobban (sőt pont hogy letompít), viszont oldja a gátlásokat és megszépülnek tőle a nők csak ne lenne az a fránya másnap 😅

2023. jún. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 4. hozzászólóhoz!
2023. jún. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem áll fel minden nőre, max ha bekötik a szemem és a csaj szop. Csak úgy konkrétan semelyik nőre nem áll fel, nekem kell a szenvedély is. Akkor viszont mindig, gond nélkül, egyből áll. Ilyen voltam tiniként is.
2023. jún. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak női ideáljaim, ha nem tartozik a kategoriába, nem is fog tudni állni.
2023. jún. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bárkire nem, és ittasan sem áll bárkire.
2023. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 80 éves öregasszonyra nem. Egy 5 éves kislányra szintén nem.
2023. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valamennyi szimpátia mindenképpen szükséges a számomra. Még jobb ha ez kölcsönös.
2023. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!