Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amióta szedem a babybogyot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta szedem a babybogyot azóta nincs kedvem dugni. faszim jön,hogy na akkor legyen valami,de nincs kedvem. Komolyan,semmi! Nem azzal van bajom,hogy nem tetszik vagy ilyesmi,csak nem akarok dugni. Nektek se áll fel mindig,nem?

Figyelt kérdés

Régen jól muködött minden a kapcsolatunk elején. De gumit meg nem akarok mert allergiás kiütéseim lesznek tőle,meg szeretem érezni.

más is járt így? Mit csinált?


2023. jún. 20. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen mellékhatása.

Válts.

Orvos.

2023. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ezért hagytam abba a tablettát, totál hazavágta a libidómat.
2023. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasni ilyeneket, hogy miután megvariálja a hormonokat, ezért csökken a libidó.
2023. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!