Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy toleráns mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy toleráns mások szexuális perverzióival szemben? Egyáltalán mi a perverzió számodra?

Figyelt kérdés
Kaki és állatos szex, ezenkívül ami törvényellenes az nálam is tabunak számít. De itt van sokan felhozzák pl a cuckoldot, a többes szexet, vagy a BDSM különböző fajtáit. Mi a perverzió definíciója végül is? Látok ezen témában sok finoman szólva is érdekes gondolatot néha. Mennyire vagy toleráns ha a perverzióról van szó? Volt olyan kapcsolatod aminek emiatt lett vége?

2023. jún. 21. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Amiket felsoroltál az nekem mind vállalhatatlanul perverz. Ez van.
2023. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok toleráns. Hálát adok a sorsnak, hogy engem nem hozott össze ilyennel, aki olyat akart volna. Ezért itt olvasni az olyan kérdéseket sem szeretem.
2023. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy toll-lal simogatnak, az érzéki, perverz az, ha egy egész csirkével. ;)


Kaki, állat, pedo ne fér bele.


A többi megbeszélés kérdése, a legfontosabb, hogy élvezetet adjak a másiknak, de nem magamat elvesztve.


45/F

2023. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki számára máshol kezdődik a perverzió. Van, akinek már a szájbaélvezés, lenyelés (sőt, akár maga az orál), vagy mondjuk az anális szex is az.

Nekem ezek teljesen normális részei az együttléteknek.


De van, akinek még ennél sokkal magasabb szint sem számít perverznek. Általában mindenki önmagához állítja be, maga igényei szerint viszonyítva ítél meg valamit perverznek, vagy pedig természetesnek.


Nekem például egyebek mellett mondjuk az itteni lábas kérdések is azok; hogy mennyire vagyok toleráns - nos, nem az én dolgom, engem nem foglalkoztat, és azt is tudom, hogy senki nem választja meg ezeket, számomra egyszerűen csak gusztustalanok, mert legtöbb esetben nem is arról szólnak csupán, hogy mondjuk bevonják a lábakat a szexuális ingerlések sorába, hanem konkrétan csak a lábbal való maszatolás foglalkoztatja az ilyen embereket, akár a tényleges szex rovására is, és a fő problémám, hogy nem is a lábfej izgatja őket ténylegesen, hanem valójában a lábszag. Amihez társul, hogy járjon mezítláb koszban a nő, amit utána "kényeztethessenek", meg edzés után izzadtan, mosatlanul, meg beizzadt harisnyát szagolgatni, ez nem a lábfejről szól igazából.

Na, ezt nekem nem veszi be a gyomrom - de ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok vele szemben "toleráns", megkövezni senkit nem fogok emiatt, sem pedig elítélni, csak undorító nekem.

Ugyanilyen perverziók közé tartozik nekem a hízlaló fétis, pelenkázó fétis, és még lehet itt cifrákat olvasni. Legtöbbször ezek nem kiegészítik a szexuális aktust, hanem átveszik annak helyét. Ez a baj velük. Amikor már valakinek szexuálisan elég az, ha pelenkába kakilhat a buszon, nem is akar nemileg érintkezni.

2023. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen. Mindenki pont azt csinálhat felőlem, amit csak akar (illetve amit hagynak neki).

Szvsz semmi sem perverz, amibe mindkét fél beleegyezik.

Az, hogy mások esetleg csinálnak olyat is, ami nekem ne fér bele, hát egészségükre, miért zavarjon ez engem? Amit meg én nem szeretnék csinálni/nem vállalnám be (mert nekem már sok/undi/nem vállalható), az meg az én döntésem, és ott meg pont nem érdekel, hogy az én vágyaimról/tabuimról másnak mi a véleménye.

2023. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki számára máshol kezdődik a perverzió. Van akinek egy szimpla orál is az, másnak meg mondtam már hogy kivisszük egy erdőbe a swingercimbikkel, kikötözzük egy fához és alaposan... + aranyzuhany, pálca miazmás - visszakérdezett, hogy okés, okés de mi ebben a perverzió? 😂
2023. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Gondolatban, vágy szintjén minden belefér számomra, hasonlóan az akármilyen, de konszenzusos cselekedetek is helyénvalóak kettő vagy több ember közt. Amit nem tolerálok, 1: ha néznem kell, ami nem tetszik, 2: ha bárkit is kényszerít valaki akármilyen szexuális cselekedetre, és ehhez nem is kell annak perverznek lennie.


Egyébként, habár nekem a szimpla homoszexualitásnál sokkal elítéltebb, ,,betegebb" vágyaim is vannak, rohadtul nem szeretem a hivalkodó, extrém megjelenésű, magát mások arcába toló, ízléstelen ,,homoszexualitást" (ami nem homoszexualitás, hanem az illető taplóságának, otrombaságának és feltűnési viszketegségének bizonyítványa). Szerintem a szexuális dolgokkal ugyanazt kell tenni mint mindennel: fölfejleszteni, finomítani, tökéletesíteni a legszebb szintig, amolyan művészi magaslatot faragni, mélyíteni belőle, és csak utána terjeszteni, hirdetni, a társadalomra vele hatást gyakorolni.

2023. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Egyedül a pedofíliát ítélem el, minden mást felőlem csináljanak csak kedvükre. A párommal sem szakítanék, ha olyasmire vágyna, amit írtál, vagy hasonlóan nem elfogadott dologra.
2023. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
55%
Mèg nem tudott 1 nő sem meglepni ! 43f
2023. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mind bejön
2023. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!