Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszex vagyok?több lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszex vagyok?több lent

Figyelt kérdés
csak maszturbálni szeretek és csak azt kívánom . Az orális szexet sem szeretem (sőt kifejezetten fáj is ha nyalnak pedig több partnerem volt)nem tudnám elképzelni hogy szerelmes legyek valakibe stb de szeretnék kapcsolatot csak szex nélkül .soha nem tudtam elélvezni más elött sem szex közben csak egyedül sikerül.Magamat nagyon szeretem teljesen elégedet vagyok a külsömmel 18éves vagyok és lány.

2023. jún. 22. 15:13
A kérdező szavazást indított:
igen aszex vagy
nem vagy aszex
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A valóságban nagyon ritka a valóban aszex ember. Legtöbbször lelki vagy fizikai dolgok állnak a háttérben.

Meg gondolom pár önző tehetségtelen kanos idióta akik egy életre szóló frusztrációt okoztak.

2023. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A leírtak alapján inkább csak nem tudod elengedni magad a fiúk előtt.
2023. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Válassz ügyesebb partnereket!
2023. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
"Nem élt belőle több és most sem él, s mint fán sem nő egyforma két levél, a nagy időn sem lesz hozzá fogható."
2023. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy, csak valaki jól meg kéne dugjon, rákapnál...
2023. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Gyere el a hétvégi bulinkra és éhes vadmacska leszel vasárnap estére... 😄

35N

2023. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

én úgy szoktam meg, hogy a szex magánügy. Nehéz is volt ezt később megosztani másokkal...

nálunk a család viselkedett úgy, mintha nem létezne szexualitás. Engem szerettek, nem bántottak fizikailag, de nemtelen lényekként élt mindenki. Az aszex maszturbálni szokott?

Ha zavar az állapotod menj el szexterapeutához, Bibók Bea, Rekvényi Katalin, Vadász Eszter

Meg van egy könyv a női szexualitásról, amit nagyon dicsérnek: Úgy, ahogy vagy a címe tán érdemes lenne elolvasnod.

50f

2023. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az aszex maszturbálni szokott?"

Maszturbálhat, az aszexualitás csak a szexuális vonzalom hiányát jelenti. Ha nem vágyik arra hogy szexeljen valakivel és ez nem csak időszakos hanem állandó jellegű, akkor aszexuális függetlenül attól, hogy maszturbál-e, fel tud-e izgulni, akar-e más kapcsolatot, stb.

2023. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
köszi 8#
2023. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 Fontos egyébként hogy az aszexualitás csak a szexuális vonzalomra terjed ki, a romantikusra vagy az érzékire nem. Romantikus vonzalom pl. a szerelem, érzéki pl. a csók vagy az ölelés. Tehát attól hogy valaki aszexuális, vágyhat szerelemre, csókra, testi érintkezésre.

Az, hogy egy aszexuális nem érez szexuális vonzalmat, még csak azt sem jelenti hogy soha nem szexel, csupán nem élvezi és nem vágyik rá, teljesen semleges élménynek éli meg jobb esetben. Nem keverendő össze a libidócsökkenéssel, vagy az egyéb szervi betegségekkel. De akit érdekel a téma, nyugodtan olvassatok utána, érdekes dolog :)

Nem ide tartozik, de akit ez érdekel, a fájalomérzéketlenségnek is olvasson utána, az mégérdekesebb. Mindössze néhány ember él ilyen betegséggel a világon, ők egyáltalán nem éreznek semmilyen fájdalmat. A legtöbb ilyen betegséggel született ember már gyerekkorban meghal, mert a szervezete nem képes megtanulni hogy mi a veszélyes, mi okoz sérüléseket és nem alakul ki bennük a megfelelő félelemérzet.

Érdekes az emberi agy :)

2023. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!