Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen személyes tulajdonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyes tulajdonság utalhat arra, hogy a nő vadmacska az ágyban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék kérni.
2023. jún. 23. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

51 éves férfiként, akinek volt elég sok partnere, állíthatom, semmi nem utal erre igazán. Mázli, ha akad olyan nő, aki ugyanazt a stílust, formát hozza nappal és éjjel. A nők javarésze színészkedik, eljátszik a randikon egy olyan személyt, aki valójában nem ő. Persze, ez a pasikra is igaz. Egyik visszafogottabb, mint igazából, másik vadabbat mutat, mint az ágyban.

Második nejem a legjobb példa. Vénlányként élt anyukája szoknyája mellett, 34 éves kráig egyetlen egy barátja volt, az is csupán rövid ideig. A pasi igazából anyukának felelt meg elsősorban, jó parti, orvos egy pénzes családból. Mielőtt megismertem nejem, harminc felett életmódot váltott, lefogyott, sportolt, jógázott, divatosan, nőiesen öltözött, szemüveget kontaktlencsére, ill. modern szemüvegre cserélte, majd regisztrált társkereső oldalakra, ott ismertem meg. Akkoriban vonzó izmos lábai, formás fenek volt, szép haja, hetyke mellei, ráadásul jókedvű, mosolygós, kedves természete. Látszott, jól érzi magát a bőrében. Aktív volt nappal és éjjel egyaránt. Szolid csaj, aki velem még a szexben is bevállalós, fantáziadús. Másfél év után még a négyest, hármast is kipróbálta velem. (nekem már volt ilyen tapasztalatom)

Két gyermek születése után viszont visszaváltott az eredeti életmódjára, stílusára. Elhagyta magát, meghízott, mint aki leszaromtablettát szed, egyszerűen igénytelen lett. Szexet megvonta, arra hivatkozva, hogy őt ez már nem érdekli. Ekkortájt tudtam meg, hogy kapcsolatunk előtt is így élt, kövéren, igénytelenül, frigiden. Én marha, beugrottam a színjáték életmódváltásnak. :-(


Válásom után összejöttem egyik gyerekkori lány ismerőssel (egyik haverom húgával), akiről fiatalon álmodoztam. Mindig kegyetlenül dögös csaj volt, tizenévesen vagány, polgárpukkasztó és szexi. Felnőtten is gyakran járt miniszoknyákban, bőr, lakkbőr szerkókban, még térd fölé érő csizmája is volt... Mindig jól kijöttünk, amikor mindketten elváltunk randizgattunk. Hidegzuhanyként ért, szexben totál frigid volt! Kielégített, de nem élvezte, viszonzást pedig nem kívánt. (pedig én azt (is) imádom nagyon, hiszen akkor jó, ha mindez kölcsönös élvezet) Próbáltam megtudni, talán valamilyen fétise van, netalán sub beállítottságú vagy valami ilyen extra, de nem, egyik sem, csupán nincs igénye a szexre. :-( Így vége lett a viszonyunknak.


Volt nem egy szolid, egyszerű, átlagos barátnőm, akikről senki nem gondolta, volna, hogy valójában vadmacskák az ágyban, sőt, némelyik igen perverz volt. Többről kiderült, biszex vagy bi hajlamú, néhány pedig többesben is szerette. Tévés dolgozóként néhány ismert párom is volt, köztük is akadt ilyen van vágyakkal bíró. Egyikkel mai napig tartom a kapcsolatot neten. Sajnos külföldön lakik, így nehéz találkozni. Manapság visszafogottabban élünk, de a fantasztikus élmények örökre összekötnek minket.

2023. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!