Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen vágytatok először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vágytatok először arra, hogy kinyalják a puncitokat?

Figyelt kérdés

Hány évesen tortént meg végül? Első alkalomra is lett orgazmus?


Akinek nem volt még ilyen, de vágyik rá, az miért nem váltotta valóra? A "nem találtam megfelelő partnert" válasz egyértelműen szégyellősségre utal és szorongásra. Szóval óvatosan vele



2023. jún. 24. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, de ha valakinek tudok segíteni, akkor írhat nyugodtan. Felőlem be is kötheti a szememet, ha nem akarja hogy lássam őt ott lent. Jól dolgozom. Alapvetően nem olcsón, de az első ingyen van (de legyél jó illatú, egészséges, és kedves. A többi nem számít)
2023. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
12 évesen már vágytam rá. 14 évesen megtörtént, nagyon jó volt.
2023. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Én sokáig nem tudtam elképzelni, aztán az egyik barátnőm szerette volna ha kinyalom. Mondanom se kell észvesztően jó volt látni mennyire élvezi, és emiatt nagyon megtetszett a dolog.

És nem utolsó sorban nekem is jó érzés a lába közt lenni nyelvvel, olyan nagyon intim.

Fura de intimebbnek, bensőbbségesebbnek érzem mint a dugást.

2023. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen màr vágytam rá.
2023. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg van olyan akinek nem mindegy ki csinálja. Nem feltételül szégyenlős.


Én személy szerint gondolattól is undorodok hogy egy nyelv hozzá ér ezért inkább végzem egy csiklóizgatót.

2023. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Vettem*
2023. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
14-15 éves korom körül már vágytam rá, végül 19 évesen történt meg először.
2023. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
14-15 éves koromban már vágytam rá , 15 évesen megis történt a barátommal
2023. júl. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen. Aztán megtörtént mikor 16 voltam. Csodás volt.Lány először 24 éves koromban nyalt ki. na az még jobb volt!
2023. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!